Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Iepirkumā “Vidusposma izvērtējums par sociālās ats[..]

Iepirkumā “Vidusposma izvērtējums par sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļauto personu situācijas izmaiņām” saņemti 3 piedāvājumi

sif-lv-esf

Iepirkumā “Vidusposma izvērtējums par sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļauto personu situācijas izmaiņām” saņemti 3 piedāvājumi

Šodien, 7.maijā Sabiedrības integrācijas fondā tika saņemti 3 piedāvājumi iepirkumā ""Vidusposma izvērtējums par sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļauto personu situācijas izmaiņām" (id. Nr. SIF 2019/5).

Noteiktajā termiņā iesniegti 3 piedāvājumi no: SIA "Safege Baltija"; SIA "Projektu un kvalitātes vadība"; personu apvienība "Oxford Research Baltics" un SIA "Baltijas Konsultācijas". Iepirkuma komisija uzsāk piedāvājumu izvērtēšanu, lai atlasītu saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu atbilstoši visiem vērtēšanas kritērijiem.

Vidusposma izvērtējuma mērķis ir izvērtēt motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu ieviešanas dinamiku, kā arī pilnveidotu mērķa grupai piedāvāto motivācijas programmas dizainu programmas sekmīgai īstenošanai līdz 2022.gada 31.decembrim.

Vidusposma izvērtējums tiek īstenots Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts. Vairāk par projektu šeit.

Kontaktinformācija:
Ilze Dūmiņa
Projekta ieviešanas vienības vadītāja
Tālr. 67078187
e-pasts: Ilze.Dumina[at]sif.gov.lv