Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Aicinām organizāciju augstākā līmeņa vadītājus pie[..]

Aicinām organizāciju augstākā līmeņa vadītājus pieteikties dažādības vadības mācībām "Skatu punkti – IEGUVUMI"

skatu-punkti

Aicinām organizāciju augstākā līmeņa vadītājus pieteikties dažādības vadības mācībām
"Skatu punkti – IEGUVUMI"

Lai paaugstinātu darba devēju izpratni un paaugstinātu kompetenci par diskriminācijas novēršanas, iekļaujošas vides un dažādības vadības jautājumiem, kā arī attīstīt prasmi bez aizspriedumiem izturēties pret citādo/svešo/ dažādo, š.g. 7.jūnijā tiek īstenotas mācības "Skatu punkti: IEGUVUMI" augstākā līmeņa vadītājiem.

Kāds ieguvums?

• Zināšanas par to, kas ir dažādība un tolerance, prasme atpazīt situācijas, kas saistītas ar dažādību/toleranci.
• Izpratne par to, kāpēc iecietība un dažādības vadība ir svarīga biznesā, kādi ir ieguvumi uzņēmumam/ institūcijā/ organizācijā.
• Tikšanās ar cilvēkiem, kuri piedzīvojuši, pārdzīvojuši un uzvarējuši diskrimināciju savā dzīvē.
• Identificētas tālākās rīcības, lai veidotu iekļaujošu darba vidi un izmantotu dažādības vadību ikdienā.

Lektori:

Rasma Pīpiķe, dažadības vadības eksperte
Sigita Zankovska Odiņa, pretdiskriminācijas eksperte
Jurģis Briedis, invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" universālā dizaina eksperts
Iluta Lāce un Gundega Tentere, Centra "Marta" dzimumu līdztiesības ekspertes
Jānis Palkavnieks, Draugiem Group runasvīrs

Aicinām uzņēmumu augstākā līmeņa vadītājus, valsts pārvaldes vai pašvaldību iestāžu vadošās amatpersonas, biedrību, nodibinājumu vadītāji reģistrēties mācībām ej.uz/Ieguvumi0706 līdz 05.06.2019. Vietu skaits ir ierobežots!

Vairāk informācija www.skatupunkti.lv Informācija vietnē tiek atjaunota un papildināta, ja rodas jautājumi, uz kuriem nevarat rast atbildes, lūdzu rakstiet:

Drīzumā privāto uzņēmumu, valsts un pašvaldību iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvji tiks aicināti pieteikties līdzdalībai mācībās "Skatu Punkti: CIEŅA".
Seko līdzi: Facebook #dažādības veicināšana vai paraksties uz jaunumiem:

Informācijai:
2017. gadā Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar biedrību "Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts" un SIA "Spring Valley" uzsāka unikālu mācību programmu "Skatu Punkti", kurā līdz šim izglītoti jau vairāk nekā 200 dažādu līmeņu vadītāji un darbinieki.

No 2019.gada dažādības vadības mācības "Skatu punkti: IEGUVUMI" un "Skatu punkti: CIEŅA" īsteno nodibinājuma "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks". Plānots līdz 2020. gada beigām pasniegt mācības vismaz 400 dažādu līmeņu vadītāji un darbiniekiem no budžeta iestādēm, uzņēmumiem un nevalstiskajām organizācijām.

Izglītojoši pasākumi par sociālās iekļaušanas un diskriminācijas novēršanas jautājumiem tiek īstenoti Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts. Vairāk par projektu šeit.

Kontaktinformācija:
Normunds Pīlips
Projektu nodaļa
Diskriminācijas novēršanas programmas koordinators
Tālr. +371 67 078 205
e-pasts:

Logo ESF