Home > Sources of funding

sif-jauns-kras


Mūsējie – viņi iedvesmo citus II

Extended view
Source of Funding: State budget programmes 2002-2014
Program: Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā 2019

Search projects

Projekta mērķis ir veidot sabiedriski nozīmīgu un kvalitatīvu satura/ interviju sēriju "Mūsējie – viņi iedvesmo citus! II" par pozitīviem integrācijas piemēriem Latvijas sabiedrībā un popularizēt tos, lai veicinātu kopējo mazākumtautību integrēšanos Latvijas sabiedrībā. Mērķis ir stiprināt valstiskuma apziņu un piederības sajūtu Latvijai.

Projekts "Mūsējie – viņi iedvesmo citus! II" ir 2017. gadā realizētās mērķprogrammas "Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā" projekta "Mūsējie – viņi iedvesmo citus!" turpinājums.

No 2019. gada jūnija interviju sērija būs regulāri lasāma (izplatīta) izdevumos Patiesā Dzīve, Kas Jauns Avīze un 9Vīri un ziņu portālā jauns.lv un ziņu portāla jauns.lv Facebook kontā (@jaunslv). Kopā paredzēti 13 raksti.

Projektā laikā visos izdevniecības medijos tiek īstenota akcija "Mūsējie – viņi iedvesmo citus!", kas aicinās sabiedrību iesaistīties un vēstīt par viņiem zināmiem pozitīvās integrācijas piemēriem.
Projekta mērķa grupa ir sabiedrībā kopumā (sievietes un vīrieši vecumā no 25 līdz 75 gadiem), tostarp mazākumtautību pārstāvji, viņu ģimenes, draugi un pārējie, sasniedzot lielu nacionālā līmeņa auditorijas daļu, t. i., aptuveni 100 tūkstošus lasītāju.

Amount of Grant Awarded: 13357,03 EUR / 9 387.37 LVL;
Project number: 2019.LV/MA/056/10
Project Promoter: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IZDEVNIECĪBA RĪGAS VIĻŅI"
Duration of the project: 01.09.2019. - 30.11.2019.