Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Izsludināts iepirkums “Sociālā mentora un sociālā [..]

Izsludināts iepirkums “Sociālā mentora un sociālā darbinieka pakalpojuma nodrošināšana patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu”

Logo ESF

Izsludināts iepirkums "Sociālā mentora un sociālā darbinieka pakalpojuma nodrošināšana patvēruma

meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu"

Lai nodrošinātu sociālā darbinieka un sociālā darbinieka pakalpojuma sniegšanas nepārtrauktību un pēctecību patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu, izsludināts iepirkums "Sociālā mentora un sociālā darbinieka pakalpojuma nodrošināšana patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu" (SIF 2019/10).

Iepirkuma piedāvājumu iesniegšanas termiņš: 23.09.2019. plkst. 16.30, Elektronisko iepirkumu sistēmas e-konkursu apakšsistēmā.

Iepirkuma dokumentāciju, tai skaitā formas piedāvājumu iesniegšanai, pieejamas: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/26410

Sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojums tiek nodrošināts gan patvēruma meklētājiem, kuriem nepieciešama starptautiskā aizsardzība un kuri Latvijā ieradušies patstāvīgi, gan perso-nām, kuras ieguvušas bēgļa vai alternatīvo statusu un uzturas Latvijā. No 2016. līdz 2019. gada 31.jūlijam sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu kopumā saņēma 863 personas.

Sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojums tiek nodrošināts Sabiedrības integrācijas fon-da īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietva-ros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Kontaktinformācija:
Ilze Dūmiņa
Projekta ieviešanas vienības vadītāja
Tālr. 67078187
e-pasts: