Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > No 8.jūnija Sabiedrības integrācijas fonds atrodas[..]

No 8.jūnija Sabiedrības integrācijas fonds atrodas Raiņa bulvārī 15

SIF-logo-izmers

No 8.jūnija Sabiedrības integrācijas fonds atrodas Raiņa bulvārī 15

Sabiedrības integrācijas fonds uzsāk vērienīgas reformas, lai kļūtu caurspīdīgāki, pieejamāki un saprotamāki ikvienam sabiedrības loceklim. Pirmais redzamais solis – biroja lokācijas maiņa uz telpām, kuras fiziski pieejamas un pamanāmas ikvienam fonda klientam un interesentam. No 8.jūnija Sabiedrības integrācijas fonds atraodas Raiņa bulvārī 15.

adrese FB

Ērta atrašanās vieta, laba sabiedriskā transporta kustība, viegli atrodamas un pieejamas ikvienam sabiedrības loceklim. Tie ir noteicošie faktori, kas ņemti vērā, lai nodrošinātu kvalitatīvu un pieejamu klātienes pakalpojumu sniegšanu klientiem, sadarbības partneriem un projektu īstenotājiem. Padomāts arī par darbiniekiem, nodrošinot iespēju strādāt darba vidē, kas ir inovatīva, iedvesmo un veicina ne tikai katra darbinieka izaugsmi, bet iestādes kopējo produktivitāti un efektivitāti.

"Sabiedrības integrācijas fonda ikdienas darbā bieži nākas saskarties ar mūsu klientiem klātienē. Tie ir gan Goda ģimenes apliecības 3+ kartes saņēmēji, gan projektu pieteikumu un atskaišu iesniedzēji, un dažādu citu institūciju sadarbības partneri. Ikvienam no mūsu klientiem ir svarīgi, lai Sabiedrības integrācijas fonds būtu viegli un ērti sasniedzams. Mūsu vērtības ir cilvēks centrā, un šis ir nozīmīgs solis, lai to īstenotu," saka Fonda direktore Zaiga Pūce.

Sabiedrības integrācijas fonda iekšējā struktūrā veiktas izmaiņas, kas uzsāktas Fonda funkciju un līdzšinējās darbības pārskatīšanas rezultātā. Lai uzlabotu fonda darbību pārskatītas un optimizētas darbinieku funkcijas, ņemot vērā līdzšinējo darba apjomu, intensitāti un sasniegtos rezultātus. Reorganizācijas rezultātā Sabiedrības integrācijas fonds meklē jaunus kolēģus, kas papildinās esošo komandu un būs gatavi, strādājot komandā, veicināt sabiedrības integrāciju, atbalstot aktīvu, atbildīgu, iekļaujošu un saliedētu sabiedrību.