sif-jauns-kras


JAUNIEŠU DIENA 2020

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: Ģimenei draudzīga pašvaldība 2020

Meklēt projektus

Projekts "JAUNIEŠU DIENA 2020" norisināsies Cēsīs Tas veidots sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību un projekta laikā pievienosies vairākas organizācijas, uzņēmumi. Projekta rezultātā, piesaistot brīvprātīgos jauniešus, taps vērienīga JAUNIEŠU DIENA 2020, pulcējot simtiem svētku baudītājus – bērnus, jauniešus, viņu ģimenes locekļus un ikvienu interesentu. Šogad pasākums mainīs savu ierasto norises vietu – vai nu pārcelsies uz Rožu laukumu, sniedzot apmeklētājiem iespēju iepazīt arī vecpilsētas centra šarmu, vai arī atkarībā no valdības pieņemtajiem lēmumiem, būs vērojams tiešsaistē, sniedzot iespēju svētkus baudīt, neizejot no mājas. Mazākos apmeklētājus gaidīsim rīta daļā, bet jau lielākus – vakara daļā.

Projekta mērķa grupas – brīvprātīgie jaunieši, dažādas organizācijas, biedrības, uzņēmumi, pasākuma apmeklētāji (bērni, jaunieši, vecāki, pieaugušie).

Projekta īstenošanas rezultātā tiks iesaistītas vismaz 10 organizācijas, uzņēmumi, iestādes ģimenei draudzīgas vides veidošanā; tiks iesaistīti vismaz 50 brīvprātīgie jaunieši ģimenes pasākuma īstenošanā un ģimenei draudzīgas vides veidošanā; noorganizēts pasākums, kas vērsts uz ģimenes kopā būšanu, tādējādi šiem cilvēkiem bijusi iespēja piedalīties piedzīvojumā, kas rada emocijas un vēlmi dalīties, rada ģimenei kopīgas atmiņas.

Piešķirtais finansējums: 7 910,40 EUR / 5 559.46 LVL;
Projekta numurs: 2020.LV/ĢDP/02
Projekta īstenotājs: Biedrība “Youth for City – City for Youth”
Īstenošanas vieta: Cēsu novada pašvaldība, Vidzeme
Īstenošanas ilgums: 01.07.2020.-23.10.2020.