sif-jauns-kras


Pasākumu cikls “Stipras ģimenes Saldus novadam”

Pазвернутом виде
Источник финансирования: Программы государственного бюджэта 2002-2014
Программа: Ģimenei draudzīga pašvaldība 2020

Поиск проектов

Projekta ietvaros plānotais pasākumu cikls "Stipras ģimenes Saldus novadam" tiek organizēts ar mērķi veicināt ģimenēm draudzīgu aktivitāšu daudzveidību Saldus novadā, rosinot ģimeņu saliedēšanos un sniedzot idejas kopīgi pavadītam laikam ar bērniem, izmantojot vietējo dabas tūrisma infrastruktūru un iesaistot ģimenes ģimeniskākas vides veidošanas risinājumu izstrādē.

Pasākumu cikls ģimenēm ar bērniem sastāv no 4 diennakts pārgājieniem ar aktivitātēm, kas veicina ģimeņu saliedētību un balstīti uz konceptu – kopīgi pavadīts laiks, kopīgi veikti uzdevumi un pārbaudījumi, kopīgi izdarīti labie darbi, kopīgi apgūtas jaunas prasmes un papildinātas zināšanas, kopīgi ieviesti veselīga dzīvesveida ieradumi, kopīgas sarunas, kopīgi virzītas iniciatīvas.

Pasākumi norisināsies jūlija un augusta brīvdienās, no sestdienas rīta līdz svētdienas pusdienlaikam, pulcējot ģimenes ar bērniem, kas sasnieguši 7 gadu vecumu un vecāki. Vienā pasākumā piedalīsies līdz 50 cilvēku un to galvenās aktivitātes būs:
Pārgājiens no 5-10 km, t.sk. drošības noteikumu instruktāža, dažādi uzdevumi, nodarbības un pārbaudījumi (apmetnes ierīkošana un sakopšana, kopīga ēdienreižu gatavošana, diskusija par ģimeniskas vides radīšanu novadā, nakts trase ar uzdevumiem, rīta rosme (fizisko aktivitāšu loma ģimenes saliedēšanai).

предоставил финансирование: 7499,83 EUR / 5 270.91 LVL;
Номер проекта: 2020.LV/ĢDP/21
Исполнитель проекта: Saldus novada pašvaldība
Место реализации: Saldus novads, Kurzeme
Период проетка: 01.07.2020.-31.10.2020.