sif-jauns-kras


"Tēvu mēnesis Brocēnos "Laiks kopā…""

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: Ģimenei draudzīga pašvaldība 2020

Meklēt projektus

Projekta "Tēvu mēnesis Brocēnos "Laiks kopā..." mērķis ir popularizēt ģimenes vērtību sabiedrībā, īpaši akcentējot tēva lomu, organizējot aktivitāšu ciklu Brocēnu novadā. Projekta ietvaros ir plānots organizēt vairākas aktivitātes laika periodā no 22.augusta līdz 13.septembrim, kuru mērķauditorija ir ģimenes. Aktivitātes plānotas dažādas, lai pasākumos būtu iespēja piedalīties pēc iespējas plašākai mērķauditorijai – gan ģimenēm ar maziem bērniem, gan pusaudžiem, gan jau pieaugušiem bērniem, piesaistot arī vecvecākus. Lai popularizētu tēvu lomu un mudinātu jaunos tētus būt atbalstošiem tētiem, visā projekta laikā tiks izveidoti 4 raksti par Brocēnu novada tētiem laikrakstā "Saldus Zeme" – par tēmu – es lepojos ar savu tēti.
Pasākumus cikla pirmais pasākums būs "Laiks kopā skatīties kino" 27.08. Brocēnos vecajā estrādē, 29.08. – "Laiks kopā lasīt pasaku" - pasaku lasījums tētu izpildījumā Mežaparkā, 11.09. – "Laiks kopā doties pārgājienā" – pārgājiens ar uzdevumiem tētiem un bērniem, 12. 09. notiks dažādu aktivitāšu diena "Laiks kopā piedzīvot" Cieceres ezera pludmalē, 13.septembrī projekta noslēguma un Tēvu dienas svinēšanas pasākums - "Laiks kopā ballēties" - Brocēnu Kultūras un izglītības centrā.
Lai realizētu gan projekta, gan finansētāju, gan tēva lomas popularizēšanas ideju, publicitātei tiks izmantota gan publiskā telpa – izvietojot banerus (reklāmplakātus) un izplatot flajerus (skrejlapas), gan mājas lapa, gan pašvaldības informatīvā lapa, gan sociālie tīkli. Brocēnos tirgus laukumā būs izvietots rāmis Instagram fotogrāfijām, kā arī pasākumu dalībnieki tiks mudināti ievietot fotogrāfijas Instagram kontos ar tēmturi #tevu_menesis #SIF _vietagimenei.
Projektam aktivitāšu atspoguļošanai tiks piesaistīts fotogrāfs un video veidotājs un projekta noslēgumā tiks izveidota projekta kopsavilkuma filmiņa.

Reģioni: Kurzemes reģions
Piešķirtais finansējums: 5000 LVL / 7 114.36 EUR
Projekta numurs: 2020.LV/ ĢDP/54
Projekta īstenotājs: Brocēnu novada pašvaldība
Sadarbības partneris: Biedrība “Saldus un Brocēni RažoJums”