Начало > Источники финансирования

sif-jauns-kras


NĀC UN SPĒLĒ KOPĀ AR ĢIMENI!

Pазвернутом виде
Источник финансирования: Программы государственного бюджэта 2002-2014
Программа: Ģimenei draudzīga pašvaldība 2020

Поиск проектов

Projekta mērķis – Izveidot ģimenei draudzīgu vides objektu, kas veicina, paplašina, nodrošina un dažādo Krustpils novada ģimenēm lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī stiprina ģimeniskas tradīcijas un sadarbības prasmes.
Projekta ietvaros, Krustpils novada Kūku pagasta Kūku ciematā centrā plānots uzstādīt četras galda spēles no betona (sk. pielikumu) – galda tenisu, galda futbolu, šaha (dambretes) galdu, riču-raču spēles galdu, kuras būs publiski pieejamas. Tā ir lieliska iespēja bērniem ar vecākiem pavadīt laiku svaigā gaisā, spēlējot galda spēles.
Publiski pieejamās galda spēles ir labs risinājums dot iespēju iedzīvotājiem, īpaši ģimenēm ar bērniem, izklaidēties, radīt vairāk jautrības, saliedēties un socializēties. Galda spēles ir ražotas tā, lai būtu piemērotas visiem Latvijas klimatiskajiem laikapstākļiem un īpaši paredzētas publiski atklātām telpām, jo izgatavotas no augstas kvalitātes materiāla – betona (akmens masa), kas neplīst un ir izturīgs, tādējādi nodrošinot projekta ilgtspēju.
Projekta mērķauditorija: ģimenes ar bērniem.
Projekta norise plānota: 2020.gada augusts – oktobris.

Регионы: Zemgales reģions
предоставил финансирование: 6595,61 EUR / 4 635.42 LVL;
Номер проекта: 2020.LV/ĢDP/42
Исполнитель проекта: Biedrība “InSpe”
Партнер: Krustpils novada pašvaldība