Home > NVO fonds 2021 > Esi jaunietis, domā kā politiķis!

sif-jauns-kras


Esi jaunietis, domā kā politiķis!

Compact view
Source of Funding: State budget programmes 2002-2014
Program: "NVO fonds" 2021

Search projects

Description

Ar inovatīvām metodēm veicināsim Auces novada Bēnes pagastā un tās apkārtnē dzīvojošajos jauniešos, cilvēkos ar invaliditāti un sabiedrībā kopumā izpratni par Latvijā un Auces novadā notiekošajiem sociālajiem un politiskajiem procesiem, motivēsim viņus kļūt par aktīviem pilsoniskās sabiedrības locekļiem.

Sešu mēnešu garumā izspēlēsim simulācijas spēli, kurā tiks dibinātas jaunas partijas, kurā tiem, kam nav vēl 16, iejutīsies vēlētāju lomās, savukārt tie, kam sen jau vairs nav 16, atkal jutīsies kā jaunieši.

Ar projekta aktivitātēm vismaz 100 projektā iesaistītajiem cilvēkiem, galvenokārt jauniešiem no 11 līdz 25 gadiem, iedosim jaunas zināšanas, jaunas prasmes un daudz pozitīvu emociju.

Projekta aktivitātes tiks veidotas tā, lai tajās var iesaistīties arī cilvēki ar invaliditāti. Gan aktīvi līdzdarbojoties, gan skatoties aktivitātes.

Izveidojot Jauniešu iniciatīvu atbalsta nodaļu, Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks” iegūs jaunus biedrus, jaunus resursus un vēl lielāku motivāciju darbības turpināšanai.

Information

Region: Zemgale Region
Amount of Grant Awarded: 5862,70 EUR / 4 120.33 LVL;
Project Promoter: Biedrība "Auces novada Sociālo inovāciju parks"

Documents

Documents