Home > News > News archive > News > Aicinām sūtīt pieteikumus VIENOTĪBAS BALVAI līdz š[..]

Aicinām sūtīt pieteikumus VIENOTĪBAS BALVAI līdz šī gada 25.augustam!

Translation of this page is not available.
Visit SIF info page:
Or use automated translation:

Katru gadu, nu jau sesto reizi pēc kārtas, Sabiedrības integrācijas fonds pasniedz Vienotības balvu - godalgu cilvēkam vai organizācijai, kas pelnījusi pateicību par savu darbu sabiedrības integrācijas jomā.

Mēs vēlamies atrast šos cilvēkus un organizācijas un pateikties viņiem!

Pieteikumus var iesniegt personīgi vai sūtot pa pastu uz adresi Sabiedrības integrācijas fonds, Brīvības iela 40-39, Rīga, LV-1050, kā arī sūtot elektroniski uz e-pastu .

Vienotības balva tika izveidota 2002. gadā ar mērķi pateikties tiem cilvēkiem un organizācijām, kas ar savu darbu sekmējušas saliedētākās un humānākās sabiedrības veidošanos. Ar sabiedrības integrāciju Latvijā mēs saprotam gan etnisko integrāciju, kas nozīmē Latvijā dzīvojošo dažādu tautību ciešāku integrāciju Latvijas sabiedrībā, gan sociālo integrāciju jeb sociālās atstumtības mazināšanu.

Vienotības balva pasniegta gan pazīstamiem cilvēkiem par veikumu visas valsts mērogā, gan par veikumu viena pagasta vai vienas organizācijas mērogā. Ar balvas piešķiršanu mēs vēlamies akcentēt laureātu vērtību pasauli un to, kas motivējis cilvēkus strādāt sabiedrības integrācijai. Motivācija darīt labu līdzcilvēkiem, savam pagastam, pilsētai vai valstij, motivācija palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem citur pasaulē ir tas gara spēks, ko vēlamies cildināt. Ar Vienotības balvas pasniegšanu ceram šo gara spēku stiprināt, aizraujot arī citus sekot balvas laureātu piemēram.

Šogad Vienotības balvas mērķis ir uzteikt veikumu ne tikai sabiedrības integrācijas, bet arī iecietības jomā, tādējādi vēlreiz akcentējot tolerances un dažādības problēmjautājumus mūsu valstī, īpaši pasakoties tiem cilvēkiem un organizācijām, kas nesavtīgi strādā iecietīgākas sabiedrības veidošanai. Tāpēc Vienotības balva šogad tiks pasniegta novembrī - Iecietības dienas ietvaros.

Mēs vēlamies aicināt ikvienu pacelt acis un palūkoties sev apkārt - iespējams, cilvēks vai organizācija, kuras darbs humānākas pasaules veidošanā balstīts un patiesu un cilvēcisku vērtību sistēmu, ir tieši Jums blakus!

Ja domājat un zināt, ka šo cilvēku vai organizācijas veikums ir vērst nākotnē, ka arī citiem par to jāuzzina un ka sabiedrībai vajadzētu ar lielāku izpratni un uzmanību izturēties pret šiem jautājumiem, lūdzu, dariet mums to zināmu!

Balvas Nolikumu un pieteikuma formu atradīsiet šeit!

Gaidīsim Jūsu pieteikumus līdz 2008.gada 25.augustam!