Home > News > News archive > ESF news > Sveicam foto stāstu akcijas „ESF – tev” uzvarētāju[..]

Sveicam foto stāstu akcijas „ESF – tev” uzvarētājus!

Translation of this page is not available.
Visit SIF info page:
Or use automated translation:

ESF-VK-SIF-ES-Krasains

9.oktobrī noslēdzās Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta rīkotā foto stāstu akcija „ESF – tev" un noskaidroti pieci tās uzvarētāji. Kopumā foto stāstu akcijai tika iesniegts 21 iedvesmojošs piemērs par to, kādu ieguldījumu Eiropas Sociālā fonda projekti snieguši Latvijas iedzīvotājiem. Visus akcijai iesniegtos foto stāstus var aplūkot šajā galerijā: http://www.draugiem.lv/vk_esfprojekti/gallery/?aid=48981961

Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta vadītāja Solvita Gulbe: „Pateicamies visiem foto stāstu iesniedzējiem. Lai arī šī ir tikai neliela daļa no visiem īstenotajiem projektiem, tie lieliski parāda atbalstīto projektu daudzveidību – brīvprātīgo darbs, interešu aizstāvība Eiropas Ekonomisko un sociālo lietu komitejā, sabiedrisko vides inspektoru apmācības, darba devēju un darba ņēmēju sadarbība, inovatīvas uzņēmējdarbības domāšanas attīstība u.t.t. Ir svarīgi, lai par šiem sasniegumiem uzzinātu pēc iespējas vairāk cilvēku. Tieši tāpēc mēs turpināsim iesākto, stāstot par šo un citu projektu rezultātiem."

Foto stāstu akcijā visvairāk balsojumus saņēma Latvijas Samariešu apvienības projektu vadītājas Ilzes Vācietes iesniegtais foto stāsts par 2012. gadā īstenoto projektu, pateicoties kuram Latvijas Samariešu apvienības biedri guva zināšanas un iemaņas izpratnē par iespējām iesaistīties valsts un pašvaldību darbībā, uzlaboja datorprasmes, kā arī tika pilnveidota organizācijas mājas lapa www.samariesi.lv. Par šo stāstu ir nobalsots 66 reizes.

Biedrības "Cerību spārni" projektu vadītājas Rudītes Priedes iesūtītais foto stāsts par projekta laikā izstrādāto alternatīvā sociālā pakalpojuma "Cerību sēta" attīstības plānu saņēmis 40 balsojumus. Attīstības plāns ir pieejams biedrības "Cerību spārni" mājas lapā http://www.ceribusparni.lv

Savukārt biedrības "Brīvprātīgais.lv" valdes locekles Ilzes Grīntāles iesūtītais foto stāsts par brīvprātīgo darba pieredzes apmaiņas platformas veidošanu Latvijas reģionos kopumā saņēma 17 balsojumus.

Haralda Novada ievietotais foto stāsts par Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības izdoto izdevumu „LBAS vēstis" saņēmis 16 balsis. Izdevumā ir apkopota aktuālā informācija par LBAS aktivitātēm visā Latvijā, iniciatīvām, nostāju dažādos politikas jautājumos un sasniegumiem. Ikviens darbinieks šo izdevumu var lasīt elektroniski http://www.lbas.lv/resources/lbas_vestis

Arī piektais foto stāsts ir saistīts ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības īstenoto projektu. Šī projekta vadītājas Lienes Lieknas foto stāsts par projekta laikā īstenoto informatīvo reklāmas kampaņu "Nebaidies no šefa! Arodbiedrība tevi aizstāvēs!" saņēma 14 balsojumus.

Foto stāstu akcijas uzvarētāji tika noteikti balstoties uz portāla draugiem.lv lietotāju balsojumu.
Uzvarētāji katrs balvā iegūst divas biļetes „Līvu Akvaparka" dienas apmeklējumam. Lai pateiktos par līdzdalību akcijā, pārējie dalībnieki saņems nelielas piemiņas balviņas ar ESF simboliku.

Uzziņai

Informatīvie pasākumi „Valsts kancelejas īstenoto Eiropas Sociālā fonda aktivitāšu publicitātes nodrošināšana" tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda, Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/06/006 „Tehniskā palīdzība Valsts kancelejas darbības nodrošināšanai". Pasākumi ilgs 20 mēnešus, kuru laikā notiek saziņa sociālajos tīklos, tiek veidota sadarbība ar plašsaziņas līdzekļiem, tiek sūtīti tiešie e-pasti mērķauditorijām, rīkoti publiski pasākumi un citas aktivitātes.

Solvita Gulbe

Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta vadītāja

Informācija par komunikācijas pasākumiem:

Baiba Jakovļeva, Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta konsultante-tehniskās palīdzības projekta vadītāja

tālr.: 67082914; e-pasts:

Seko mums:

www.twitter.com/VK_ESFprojekti

www.draugiem.lv/VK_ESFprojekti

http://www.mk.gov.lv/lv/esstrukturfondi