Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Notiks foto izstādes LĪDERES. IEDVESMA. IESPĒJAS. [..]

Notiks foto izstādes LĪDERES. IEDVESMA. IESPĒJAS. atklāšana

Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) sadarbībā ar biedrību „Līdere" piektdien, 17. oktobrī plkst. 11.00 aicina apmeklēt foto izstādes LĪDERES. IEDVESMA. IESPĒJAS. atklāšanu „Galerija Centrs" 1. stāvā Rīgā, Audēju ielā 16.

Izstādē LĪDERES. IEDVESMA. IESPĒJAS. atspoguļoti desmit fotogrāfa Jāņa Deinata veidoti Latvijas sabiedrībā zināmu un nozaru profesionāļu vidū cienītu sieviešu portreti.

Foto stāsta mērķis ir iedrošināt sievietes sākt savu uzņēmējdarbību un iedvesmot virzīties uz savu mērķu sasniegšanu.

Foto projekta dalībnieces:

  • Vaira Vīķe – Freiberga, Pasaules līderības alianses (bijušo valstu un valdību vadītāju apvienības) "Madrides klubs" prezidente (no 2014. gada), Latvijas Valsts prezidente (1999-2007) – pirmā sieviete valsts vadītāja Austrumeiropā;
  • Aiva Vīksna, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) viceprezidente, SIA "Lietišķās informācijas dienests" izpilddirektore, biedrības "Līdere" valdes priekšsēdētāja, SIA "O Yachts" līdzīpašniece un finanšu direktore;
  • Evija Rodke – Sproģe, plastikas ķirurģe;
  • Santa Purgaile, bankas „Citadele" valdes locekle;
  • Zlata Elksniņa – Zaščirinska, "PricewaterhouseCoopers SIA" valdes priekšsēdētāja un vadošā partnere Latvijā, Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes priekšsēdētāja;
  • Inese Ozola, uzņēmēja, zīmola "Amoralle" īpašniece un dizainere;
  • Anna Andersone, interneta lapu dizaina rīka "Froont" un koprades telpas "The Mill" līdzdibinātāja;
  • Baiba Zūzena, MTG TV un radio vadītāja Latvijā;
  • Tatjana Morenko, "Zieglera Mašīnbūve" valdes locekle;
  • Lotte Tīsenkopfa – Iltnere, "MÁDARA Cosmetics" līdzdibinātāja un valdes priekšsēdētāja.

Izstāde LĪDERES. IEDVESMA. IESPĒJAS. īstenota ar „Galerija Centrs" atbalstu un būs apskatāma bez maksas „Galerija Centrs" 1. stāvā no 17. līdz 31. oktobrim, tirdzniecības centra darba laikā - katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Foto projekts un izstāde LĪDERES. IEDVESMA. IESPĒJAS notiek SIF informatīvās kampaņas #Līdzvērtīgas iespējas ietvaros. Kampaņa tiek īstenota no 2014.gada augusta ar mērķi sekmēt sabalansētu sieviešu un vīriešu pārstāvniecību ekonomisko lēmumu pieņemšanā Latvijā un mazināt sabiedrībā esošos mītus par dzimumu lomām un to ietekmi uz atalgojuma līmeni, karjeras izaugsmes iespējām un studentu nākotnes profesijas izvēli. Informatīvā kampaņa #Līdzvērtīgas iespējas tiek īstenota projekta „Dzimumu līdztiesība ekonomisko lēmumu pieņemšanā – instruments ekonomiskās konkurētspējas un vienlīdzības veicināšanai" ietvaros. Projekta finansētājs ir Eiropas Kopienas nodarbinātības un sociālās solidaritātes programma „PROGRESS 2007 – 2013".

Ikviens interesents aicināts sekot līdzi #Līdzvērtīgas iespējas aktivitātēm sociālajos medijos: http://www.draugiem.lv/lidzvertigasiespejas un http://www.twitter.com/lidzvertiba.

Izstādes LĪDERES. IEDVESMA. IESPĒJAS. atklāšana

 

es sif2

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības PROGRESS programmas atbalstu. Informācija publicēta projekta „Dzimumu līdztiesība ekonomisko lēmumu pieņemšanā – instruments ekonomiskās konkurētspējas un vienlīdzības veicināšanai" Nr. JUST/2012/PROG/AG/4127/GE ietvaros. Par publikācijas saturu atbild Sabiedrības integrācijas fonds, un tajā nav atspoguļots Eiropas Komisijas viedoklis.