Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Aicinām pieteikties uz semināru „Starptautiskā sad[..]

Aicinām pieteikties uz semināru „Starptautiskā sadarbība EEZ programmas "NVO fonds" projektu ietvaros – ietekme un ieteikumi"

Aicinām pieteikties uz semināru
„Starptautiskā sadarbība EEZ programmas "NVO fonds" projektu ietvaros – ietekme un ieteikumi".

Lai veicinātu diskusijas par starptautiskās sadarbības lomu un ietekmi mūsdienu pasaulē un iepazītu Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) programmas "NVO fonds" projektus ar partnerību Norvēģijā un Islandē, Sabiedrības integrācijas fonds 2014.gada 11.decembrī aicina apmeklēt starptautisko semināru „Starptautiskā sadarbība EEZ programmas "NVO fonds" projektu ietvaros – ietekme un ieteikumi".

Semināru atklās V.E. Steinar Egil Hagen, Ārkārtējais un pilnvarotais Norvēģijas Karalistes vēstnieks Latvijas Republikā un Aija Bauere, Sabiedrības integrācijas fonda direktore. Pasākuma laikā paredzēta vieslekcija par sadarbības lomu mūsdienu sabiedrībā, kā arī EEZ Finanšu instrumenta birojs sniegs ieskatu par divpusējās sadarbības pievienoto vērtību EEZ programmu "NVO fonds" ietvaros. Savukārt Norvēģijas Helsinku komitejas un Islandes Cilvēktiesību centra pārstāvji iepazīstinās ar dažādiem praktiskiem instrumentiem starptautiskās sadarbības stiprināšanai. Semināra otrajā daļā EEZ programmas "NVO fonds" ietvaros atbalstītie projekti dalīsies ar savu pieredzi un ieteikumiem, īstenojot projektu ar starptautiskiem partneriem, kā arī nevalstisko organizāciju eksperti no Norvēģijas un Islandes sniegs ieskatu – kā ir būt par projekta partneri - ieguvumi un izaicinājumi. Semināra darba kārtība.

Aicinām projektu īstenotājus, potenciālos projekta īstenotājus, projektu vērtētājus, nozaru speciālistus, kā arī citus interesentus pieteikties! Pieteikšanās tiešsaistē līdz š.g. 5.decembrim!

Seminārs notiks latviešu/angļu valodā (tiks nodrošināta tulkošana).

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Ilzi Dūmiņu, e-pasts: ; T.67078187

Vairāk par EEZ finanšu instrumenta programmu "NVO fonds" lasiet šeit
EEZ Finanšu instrumenta mājas lapa Latvijā: http://www.eeagrants.lv
EEZ Finanšu instrumenta oficiālā mājas lapa: www.eeagrants.org