Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Izsludināts iepirkums “Motivācijas paaugstināšanas[..]

Izsludināts iepirkums “Motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu potenciālās mērķa grupas profilēšana un vajadzību analīze”

sif-lv-esf

Izsludināts iepirkums "Motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu potenciālās mērķa grupas profilēšana un vajadzību analīze"

Sabiedrības integrācijas fonds ir izsludinājis atklāta konkursa iepirkuma procedūru "Motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu potenciālās mērķa grupas profilēšana un vajadzību analīze".

Atklāta konkursa iepirkuma procedūras ietvaros veiktā pētījuma uzdevums ir apzināt un identificēt motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu potenciālo mērķa grupu un noteikt mērķa grupas vajadzības un mērķtiecīgāko atbalstu veiksmīgākai integrācijai sabiedrībā, iesaistei nodarbinātībā, izglītības vai kvalifikācijas ieguvē, noteikt būtiskos izaicinājumus un vajadzības, lai nākotnē tiktu piedāvātas un nodrošinātas mērķtiecīgākās un efektīvākās motivācijas programmas un atbalsta pakalpojumi.

Iepirkuma piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir 2016. gada 31. oktobris plkst. 10:00.

Ar iepirkuma dokumentāciju varat iepazīties ŠEIT.

Kontaktinformācija:
Ilze Rinkeviča
Projekta ieviešanas vienības programmas koordinatore
Tālr. 67078193
e-pasts:

 

Aktivitāte tiek īstenota Sabiedrības integrācijas fonda projekta "Dažādības veicināšana" Nr. 9.1.4.4./16/I/001 ietvaros. Finansējums tika piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta.