Начало > Hовости > Архив новостей > Hовости > Parakstīts līgums ar biedrību „Patvērums "Dro[..]

Parakstīts līgums ar biedrību „Patvērums "Drošā māja"" par sociālekonomiskā atbalsta sniegšanu patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu

перевод этой страницы не доступен.
Посетить SIF информационную страницу:
Или используйте автоматизированного перевода:

sif-lv-esf

Parakstīts līgums ar biedrību „Patvērums "Drošā māja"" par sociālekonomiskā atbalsta sniegšanu patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu

Šodien, 30.novembrī, Sabiedrības integrācijas fonds parakstīja līgumu ar biedrību „Patvērums "Drošā māja"" par sociālekonomiskā atbalsta sniegšanu patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu. Līguma izpildes termiņš -  18 mēneši (līdz 2018.gada 31.maijam).

Līdz šim sociālekonomisko atbalstu patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu sniedza biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts", kas no š.g. 6.aprīļa līdz 30.novembrim pakalpojumu nodrošināja 319 personām.

Biedrības „Patvērums "Drošā māja"" tiešais uzdevums būs pārņemt iesāktos darbus, kā arī turpināt un nākošos 18 mēnešus veicināt patvēruma meklētāju un personu ar bēgļa vai alternatīvo statusu pilnvērtīgu sociālekonomisko iekļaušanos un integrāciju sabiedrībā. Uz pakalpojuma uzsākšanas brīdi plānots iesaistīt 2 sociālos darbiniekus un vismaz 8 sociālos mentorus. Piesaistītie sociālie darbinieki un sociālie mentori strādās ar patvēruma meklētāju un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu, sniedzot atbalstu personu un viņas ģimenes locekļu krīzes situācijas risināšanai un integrācijai jaunā vidē - veidos izpratni par dzīvi Latvijas sabiedrībā, palīdzēs apzināties savus resursus, saprast, kur meklēt palīdzību, saņemt atbalstu ikdienas dzīves situāciju risināšanā, piemēram,  mājokļu, veselības un sociālo pakalpojumu u.c. jautājumos.

Sociālā darbinieka  un sociālā mentora  pakalpojums patvēruma meklētāju un personu ar bēgļa vai alternatīvo statusu tiek sniegts Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums tika piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta. Vairāk par aktivitāti šeit. Vairāk par projektu šeit.

Kontaktinformācija:
Ilze Dūmiņa
Projekta ieviešanas vienības vadītāja
Tālr. 67078187
e-pasts: Ilze.Dumina[at]sif.gov.lv