Sākums > Par mums > Kontakti > Darbinieku kontakti
Kļūda
  • Plugin mavikThumbnails needs library GD2

Darbinieku kontakti

Tālrunis: 22811001

Drošības apsvērumu dēļ, lai ierobežotu mēstuļu (SPAM) izplatību, zemāk norādītās e-pastu adresēs nav iekļauts e-pastu
simbols @ bet tā vietā norādīts "at".
Tādēļ, rakstot e-pastus Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta darbiniekiem,
lūdzam ņemt vērā, ka e-pasti veidoti šādi: .

Vadība

 
Zaiga Pūce Sekretariāta direktore zaiga.puce at sif.gov.lv 22811001
Dace Spaliņa Sekretariāta direktora padomniece juridiskajos un administratīvajos jautājumos dace.spalina at sif.gov.lv 22811001
Līva Rācene Sekretāre - lietvede (bērna kopšanas atvaļinājumā) liva.racene at sif.gov.lv 22811001
Dace Zariņa-Zviedre Sabiedrisko attiecību speciāliste dace.zarina-zviedre at sif.gov.lv 22811001

Projektu konkursu nodaļa

Linda Mežviete Nodaļas vadītāja linda.mezviete at sif.gov.lv 22811002
Liene Jēkabsone Nodaļas vadītāja vietniece liene.jekabsone at sif.gov.lv 22811003
Līga Āboliņa Projektu vadītāja liga.abolina at sif.gov.lv 22811006
Jelena Jekimova NVO fonda ieviešanas vienības projektu vadītāja jelena.jekimova at sif.gov.lv 22811007
Māra Švāna Projektu vadītāja mara.svana at sif.gov.lv 22811005
Inga Liepa NVO fonda ieviešanas vienības programmas vadītāja inga.liepa at sif.gov.lv 22811004

Struktūrfondu uzraudzības nodaļa

Gunta Landsmane Nodaļas vadītāja p.i. gunta.landsmane at sif.gov.lv 29116462
Vaira Dzene Atlases un uzraudzības projektu vadītāja vaira.dzene at sif.gov.lv 22811021
Līga Logina Atlases un uzraudzības projektu vadītāja liga.logina at sif.gov.lv 26043194

Atbalsta nodaļa

Līga Peipiņa Nodaļas vadītāja liga.peipina at sif.gov.lv 24509655
Santa Bergmane Personāla speciāliste santa.bergmane at sif.gov.lv 22811020
Antra Spriņģe Pēcuzraudzības projektu vadītāja antra.springe at sif.gov.lv 26590666

Projektu nodaļa

Alda Sebre Nodaļas vadītāja alda.sebre at sif.gov.lv 22811012
Ardis Dambis Pasākuma 9.1.4.4. "Dažādību veicināšana (diskriminācijas novēršana)" projekta programmu finanšu koordinators ardis.dambis at sif.gov.lv
Ilze Dūmiņa Pasākuma 9.1.4.4. "Dažādību veicināšana (diskriminācijas novēršana)" projekta ieviešanas vienības vadītāja ilze.dumina at sif.gov.lv 22811016
Karīna Dzene Sociālo darbinieku un sociālo mentoru pakalpojumu programmas koordinatore karina.dzene at sif.gov.lv 29249232
Normunds Pīlips Programmu koordinators normunds.pilips at sif.gov.lv 22811018
Kristīne Kļukoviča Projekta ieviešanas vienības motivācijas programmas koordinatore kristine.klukovica at sif.gov.lv 22811017
Linda Lāma
Programmu koordinatore linda.lama at sif.gov.lv 22811013
Anda Jansone Projektu vadītāja anda.jansone at sif.gov.lv 22811014
Ilze Vārpiņa Programmu koordinatore ilze.varpina at sif.gov.lv 22811015
Indra Vilka-Meļņičenko Projektu vadītāja indra.vilka-melnicenko at sif.gov.lv

Finanšu un budžeta vadības nodaļa

Inta Sausā Nodaļas vadītāja inta.sausa at sif.gov.lv 22811008
Inese Skolmeistere Nodaļas vadītāja vietniece inese.skolmeistere at sif.gov.lv 26723669
Natālija Gintere Grāmatvede natalija.gintere at sif.gov.lv 22811009
Ilga Muraška Finanšu speciāliste ilga.muraska at sif.gov.lv 22811009
Ineta Kaktiņa Finanšu speciāliste ineta.kaktina at sif.gov.lv 22811010

Iekšējā audita vienība

Ārija Gaile Iekšējā audita vienības vadītāja arija.gaile at sif.gov.lv 29221283
Personu datu aizsardzības speciālists datuaizsardziba at sif.gov.lv  22811001
ormal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Iveta Bērziņa- Bebriša

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}
article->tips) && $this->article->tips == 'foto'): ?>