Начало > Hовости > Архив новостей > Hовости > Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalsts mar[..]

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalsts martā sniegts 190 personām

перевод этой страницы не доступен.
Посетить SIF информационную страницу:
Или используйте автоматизированного перевода:

ansabl-dm

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalsts martā sniegts 190 personām

2017.gada martā biedrības "Patvērums "Drošā māja"" sociālie darbinieki un sociālie mentori nodrošinājuši palīdzību 190 starptautiskās aizsardzības personām no 15 valstīm: Sīrijas (109), Eritrejas (22), Tadžikistānas (15), Afganistānas (9), Azerbaidžānas (4), Indijas (4), Libānas (4), Krievijas (4), Bangladešas (3), Gruzijas (3), Šrilankas (3), Irākas (2), Kubas (2), Pakistānas (2) un Kamerūnas (1).

Pakalpojumu saņēmušo vidū bija 111 pilngadīgas un 79 nepilngadīgas personas. Atbalsts nodrošināts kopumā 35 ģimenēm, kā arī 48 individuāliem klientiem.

Visbiežāk biedrības darbinieki mērķa grupai snieguši atbalstu pavadonības nodrošināšanā uz dažādām iestādēm, piemēram, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, medicīnas iestādēm (tai skaitā optometrista apmeklējumi), humānās palīdzības punktiem (tai skaitā – apģērbu, apavu, bērnu rotaļlietu iegāde), Nodarbinātības valsts aģentūru, kā arī kopā ar klientiem veikuši potenciālo dzīvesvietu meklējumus internetā un klātienē. Martā aktīvi sniegts atbalsts arī dokumentu kārtošanā Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē, izglītības iestādēs, bankās.

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem līdz šim Latvija ES pārvietošanas programmas ietvaros uzņēmusi 280 personas. No tām bēgļa statuss piešķirts 10 personām, savukārt alternatīvās aizsardzības statuss – 151 personai.

Biedrība "Patvērums "Drošā māja"" sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu sniedz Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Informāciju sagatavoja:
Rasa Saliņa
biedrības "Patvērums "Drošā māja"" sabiedrisko attiecību konsultante
Tālr. 29145314
e-pasts:

Kontaktinformācija:
Karīna Dzene
SIF programmas koordinatore
Tālr. 67078226
e-pasts: