Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Iepirkumā „Dzimuma aspekta ietekmes analīze valsts[..]

Iepirkumā „Dzimuma aspekta ietekmes analīze valsts un pašvaldību budžeta procesos” saņemti 2 piedāvājumi

Logo ESF

Šodien, 5.jūnijā plkst. 10.00 Sabiedrības integrācijas fondā tika saņemti 2 piedāvājumi iepirkumā „Dzimuma aspekta ietekmes analīze valsts un pašvaldību budžeta procesos" (id. Nr. SIF 2017/3).

Noteiktajā termiņā saņemti 2 piedāvājumi: personu apvienība "SIA "Safege Baltija" un SIA "Corporate &Public Management Consulting Group" un personu apvienība "Oxford Research Baltics"un OxfordResearch AB".

Iepirkuma komisija uzsāk piedāvājumu izvērtēšanu, lai atlasītu saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu atbilstoši visiem vērtēšanas kritērijiem.

Pakalpojuma „Dzimuma aspekta ietekmes analīze valsts un pašvaldību budžeta procesos" galvenais darba uzdevums ir veikt datu analīzi par budžeta programmām, analizējot budžeta pieņemšanas procesu, plānoto un faktisko finanšu līdzekļu izlietojumu, plānotās un faktiski veiktās aktivitātes, plānotos un faktiski sasniegtos rezultātus un šo procesu ietekmi uz sieviešu un vīriešu situāciju.

Pakalpojums tiek sniegts Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums tika piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta.

Kontaktinformācija:
Aija Rūse
Sabiedrības integrācijas fonds
Konsultante dzimuma aspekta integrēšanā budžeta veidošanas procesā
Tālr. 26400288
e-pasts: