Drukāt |

Sākums > Finansējuma avoti > Valsts budžeta programmas 2002-2019 > "NVO fonds" 2017 > Labo darbu nedēļa 2017

sif-jauns-kras


Labo darbu nedēļa 2017

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: "NVO fonds" 2017

Meklēt projektus

Lai aicinātu Latvijas sabiedrību būt aktīviem valsts pilsoņiem un iesaistīties sabiedriskajās aktivitātēs, jau devīto gadu pēc kārtas no 16. līdz 22.oktobrim tiek plānots īstenot projektu „Labo darbu nedēļa", kuras laikā Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti darīt labos darbus, kas neprasa lielus finansiālus ieguldījumus. Labos darbus akcijas dalībnieki tiek aicināti reģistrēt īpaši izveidotā mājās lapā, lai varētu veikt uzskaiti, kā arī citi Latvijas pilsoņi iedvesmoties labajiem darbiem.

Galvenās aktivitātes ir sabiedrības informēšana par akciju, tās norisi un rezultātiem, izmantojot nākošajā punktā minētos resursus. Rezultātus un akcijas norisi var kontrolēt izmantojot pirms diviem gadiem izveidoto interaktīvo mājas lapu: http://labodarbunedela.palidzesim.lv/ , kurā reģistrēti paveiktie labie darbi ( informācija par darba veicēju, to skaitu, paveikto darbu, vietu, kā arī fotogrāfijas), kā arī plānotie darbi, kas dod iespēju apvienoties vairākām reģionālajām grupām.

Savukārt organizācija pati īsteno dažādus pasākumus kā labās prakses piemērus, kā arī mediju uzmanības piesaistīšanas nolūkos: „Labo darbu nedēļas" atklāšanas pasākums, kas plānots kā zibakcija un noslēguma pasākums aktīvākajā mācību iestādē vai jauniešu centrā, kas būs visaktīvākie labo darbu veicēji un reģistrētāji. Tāpat paredzētas dažādas aktivitātes kopā ar sadarbības partneriem, piemēram, Labo darbu spēle – Arēnā Rīga, sadarbībā ar HK Dinamo Rīga ( dažādas aktivitātes akcijas popularizēšanai); Sporta diena ( sadarbībā ar HK Dinamo Rīga viesošanās kādā no speciālajām internātskolām), Talka dzīvnieku patversmē „Ulubele".

Ņemot vērā iepriekšējā gada pieredzi, kad akcijā piedalījās vairāk kā 18 000 Latvijas iedzīvotāju, paredzēts, ka 2017. gada akcijā varētu piedalīties vismaz 10 000 aktīvu pilsoņu.

Piešķirtais finansējums: 4985,85 EUR / 3 504.08 LVL;
Projekta numurs: 2017.LV/NVOF/PSA/ 051
Projekta īstenotājs: Nodibinājums "Palīdzēsim.lv"
Īstenošanas vieta: Visa Latvija
Īstenošanas ilgums: 10.08.2017.-31.10.2017.
Statuss: Noslēgts līgums
 


Drukāšanas datums: 27.10.20