Print |

Home > Sources of funding > State budget programmes 2002-2012 > „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura vei[..] > RAIDĪJUMU SĒRIJA “VISI KOPĀ”

sif-jauns-kras


RAIDĪJUMU SĒRIJA “VISI KOPĀ”

Extended view
Source of Funding: State budget programmes 2002-2014
Program: „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai latviešu valodā diasporai, mazākumtautībām un personām ar invaliditāti" 2017

Search projects

Projekta mērķis ir veicināt Radio SWH plašās klausītāju auditorijas izglītošanu un izpratni par mazākumtautību dzīvi un ikdienu Latvijā, tās kultūru un mediju telpu, nodrošinot savstarpējie iesaistošu un integrēties veicinošu raidījumu ciklu "VISI KOPĀ".

Ilgtspējīgi orientēts medijs kā Radio SWH ir ieinteresēts Latvijas simtgades priekšvakarā, stiprināt nacionālo apziņu gan latviešiem Latvijā, gan veicināt piederību un integritāti tiem, kas šeit dzīvo īsāku vai ilgāku laika periodu, bet ir citas tautas pārstāvji, un tāpēc iespējams nepieciešams atbalstošs vietējās sabiedrības žests un atvērtība. Radio SWH uzdevums ir kultivēt abpusējo integrāciju veicinot latviešu izpratni par mazākumtautībām, stimulējot atvērtas nācijas nostāju, kā arī proaktīvi izrādot interesi par mazākumtautību ikdienu, rosinot tos uzdrīkstēties būt atklātiem un pieņemtiem par savējiem.

Radio SWH kā viens no nozares līderiem apzinās savu ietekmi sabiedrības viedokļa veidošanā, tāpēc sabiedrības attieksmes kultivēšana latviski nacionāli-patriotiskā un valsts piederības apzināšanās virzienā ir būtiski no visiem aspektiem raugoties.

Projekta ietvaros no 2017.gada 1.jūnija līdz 30.oktobrim ir plānoti 22 iknedēļas, stundu gari, īpaši raidījumi.Project results:

Tuvojoties valsts simtgadei, ir svarīgi kultivēt abpusējo integrāciju veicinot latviešu izpratni par mazākumtautībām, stimulējot atvērtas nācijas nostāju, kā arī proaktīvi izrādot interesi par mazākumtautību ikdienu, rosinot tos uzdrīkstēties būt atklātiem un pieņemtiem par savējiem.

Raidījums "Visi kopā" ir raidījumu cikls, kur katru nedēļu apzināsim kādu no mazākumtautībām, kas pastāvīgi dzīvo Latvijā un dala ar mums savu ikdienu. Atklāsim šo līdzcilvēku tradīcijas, kultūru, ikdienu un sajūtas par un ap dzīvošanu Latvijā.

http://www.radioswh.lv/raidijumi/visi-kopa/

Amount of Grant Awarded: 19931,12 EUR / 14 007.67 LVL;
Project number: 2017/LV/MA/MT/02
Project Promoter: Akciju sabiedrība "RADIO SWH"
Place of implementation: Latvija
Duration of the project: 01.06.2017.-31.10.2017.

http://www.radioswh.lv/raidijumi/visi-kopa/

 


Date of printing: 23.06.21