Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Tiek meklēts motivācijas paaugstināšanas un atbals[..]

Tiek meklēts motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu sniedzējs Zemgales reģionā

Logo ESF

Tiek meklēts motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu sniedzējs Zemgales reģionā

Sabiedrības integrācijas fonds ir izsludinājis iepirkumu "Motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu nodrošināšana sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautām personu grupām" projekta "Dažādības veicināšana" ietvaros ar mērķi atrast pakalpojumu sniedzēju, kas vēlas nodrošināt Motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumus Zemgales reģionā.

Iepirkuma mērķis ir nodrošināt motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumus (pārmaiņu aģentu un citus profesionāļus, individuālās un grupu konsultācijas, atbalsta un pašpalīdzības grupas, informatīvi izglītojošus pasākumus un citus pakalpojumus u.c.) sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautajām mērķa grupām pēc vecuma, dzimuma, invaliditātes un etniskās piederības, veicinot to integrāciju sabiedrībā, iekļaušanos sociālajā dzīvē, veidojot izpratni savu tiesību aizstāvībā, palīdzot iesaistīties izglītībā/ apmācībā, kvalifikācijas ieguvē vai nodarbinātībā, tostarp pašnodarbinātībā.

Iepirkuma piedāvājumu iesniegšanas termiņš līdz: 2018.gada 21.maijs plkst. 11.00

Ar iepirkuma dokumentāciju varat iepazīties šeit

Aicinām pieteikties!

Motivācijas programmas pakalpojumu nodrošināšana tiek veikta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums tika piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta.

Kontaktinformācija:
Kristīne Kļukoviča
Sabiedrības integrācijas fonds
Motivācijas programmas koordinatore
Tālr. 26434764
e-pasts: