Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Atvērtība ir vērtība

Atvērtība ir vērtība

Logo ESF

Atvērtība ir vērtība

Lai uzrunātu sabiedrību par nediskriminācijas principiem un sekmētu tolerances un sabiedrības saliedētību starp dažādām diskriminācijas riskam pakļauto personu grupām, 2018.gada 19.jūnijā tiek atklāta un uzsākta sociālā kampaņa "Atvērtība ir vērtība".

"Plānots soli pa solim iepazīstināt sabiedrību ar diskriminācijas riskam pakļauto cilvēku dzīvesstāstiem, viņu reālo situāciju un ikdienas izaicinājumiem. Plānots nākošos piecus gadus mērķtiecīgi runāt par nevienlīdzīgas attieksmes dažādajiem izpausmes veidiem un iespējām ar to cīnīties, uzsverot ikviena indivīda iespējas līdzdarboties iekļaujošas sabiedrības veidošanā," uzsver Sabiedrības integrācijas fonda direktore Aija Bauere.

Laika posmā no 2018. gada līdz 2022.gadam tiks veikti mērķtiecīgi sabiedrības izpratnes un informētības paaugstināšanas pasākumi, pievēršot uzmanību tolerances jautājumiem. Atsevišķi katram kalendārajam gadam tiks piešķirta sava tematika, proti, 2018. gads tiek veltīts patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu.

Aicinām Jūs rezervēt laiku 2018.gada 19.jūnijā, lai no plkst. 16.00 piedalītos sociālās kampaņas "Atvērtība ir vērtība" atklāšanas pasākumā un Starptautiskajai bēgļu dienai veltītā ekspertu diskusijā Rīgā.

SIF ielugums

Sociālā kampaņa "Atvērtība ir vērtība" tiek īstenoti Sabiedrības integrācijas fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Kontaktinformācija:
Normunds Pīlips
Projektu nodaļa
Diskriminācijas novēršanas programmas koordinators
Tālr. +371 67 078 205
e-pasts: