sif-jauns-kras


Ceļojums laikā. Latvijai 100

Pазвернутом виде
Источник финансирования: Программы государственного бюджэта 2002-2014
Программа: Atbalsts diasporas un Latvijas bērnu kopējām nometnēm 2018

Поиск проектов

Projekts "Ceļojums laikā. Latvijai 100" paredz organizēt bērnu vasaras nometni 15 Latvijas bērniem un 15 diasporas bērniem, kuri pārstāvēs Īriju, Norvēģiju un Vāciju. Bērnu vecums no 10 līdz 12 gadiem. Nometne notiks no 03.07. līdz 09.07. Kurzemē vienā no lauku pamatskolām, kur notiks vēstures izzināšanas tematiskās nodarbības, tostarp rotu darināšana, etnogrāfisku rakstu iepazīšana u.c., ka arī Radošās darbnīcas un iemaņas darbojoties ar papīra materiālu, tādas kā origami arhitektūras veidojumu darināšana u.c. nodarbes, nometnes nedēļā bērnus secīgi izvedot cauri Latvijas vēstures dažādiem laika posmiem.

Bez nodarbībām skolā nometnes laikā ir paredzētas arī izglītojošas ekskursijas uz Riežupes smilšu alām, paredzēta arī Ventas rumbas un Alekšupītes ūdenskrituma apskate, vērojot Latvijas dabas ainavas, ka arī ciemošanās vietējā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā un pārgājiens uz tuvējo zemnieku saimniecību "Elčuki", kur bērni varēs iepazīties ar to, kā zemnieku saimniecībā audzē un kopj mājdzīvniekus.

Nometnes noslēgumā paredzēts kopīgs pasākums bērniem, vecākiem un skolotājiem, kad būs skatāmi gan bērnu nedēļas laikā veidoto darbu izstāde, gan nometnes laikā iestudētais skatuves uzvedums.

предоставил финансирование: 13000,00 EUR / 9 136.45 LVL;
Номер проекта: 2018.LV/SP/10
Исполнитель проекта: Biedrība "ĪRIJAS LATVIEŠU NACIONĀLĀ PADOME"
Место реализации: Курземскый регион, lauku skola