Начало > Источники финансирования

sif-jauns-kras


Diasporas un remigrantu iesaiste pilsoniskajos procesos

Компактный вид
Источник финансирования: Программы государственного бюджэта 2002-2014
Программа: Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam 2018

Поиск проектов

Oписание

Projekta mērķis ir iepazīstināt diasporas pārstāvjus un remigrantus Latvijā ar politisko partiju programmām, mērķiem un plānotiem pasākumiem attiecībā uz diasporas interešu pārstāvību, remigrāciju un tautsaimniecības attīstību kopumā pirms Saeimas vēlēšanām š.g. oktobrī. Projekta rīkotāji, biedrība "Ar pasaules pieredzi Latvijā", projekta ietvaros rīkos vērienīgu politisko partiju diskusiju, kas tiks translēta biedrības un diasporu organizāciju mājaslapās, facebook grupās u.c. sociālos medijos.

Uz diskusiju 28.augustā Rīgā plānots aicināt izteikties lielāko politisko partiju pārstāvjus, apspriežot to plānus un stratēģiju attiecībā uz remigrāciju, diasporas atbalstu un diasporai aktuāliem jautājumiem. Pasākums būs publisks, kā auditoriju īpaši piesaistot remigrantus un diasporas pārstāvjus.

Diskusijās iegūtā informācija un no tām vēlāk publicētais materiāls diasporai ļaus labāk izprast politisko partiju programmas un plānus tieši attiecībā uz to interešu pārstāvību. Pasākumi ļaus efektīvi un savlaicīgi iekļaut diasporu valsts politiskajos procesos un diskusijās pirms Saeimas vēlēšanām.

Информация

предоставил финансирование: 5404,00 EUR / 3 797.95 LVL;
Номер проекта: 2018.LV/DP/07/16
Исполнитель проекта: Biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā”
Место реализации: Latvija –Rīga; Citās valstīs dzīvojošie diasporas pārstāvji un potenciālie remigranti
Период проетка: 01.06.2018.-31.10.2018.

Документы

Документы