Home > Sources of funding

sif-jauns-kras


Rakstu cikls "Novadi GAIDA"

Compact view
Source of Funding: State budget programmes 2002-2014
Program: Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā 2018

Search projects

Description

Projekts paredz no augusta līdz janvārim sagatavot, izdot un izplatīt 33 642 eksemplāru lielā tirāžā 9 reģionālajos laikrakstos Kurzemē, Vidzemē un Zemgalē – "Kurzemes Vārdā" Liepājā, "Saldus Zemē" Saldū, "Kurzemniekā" Kuldīgā, "Talsu Vēstīs" Talsos, "Zemgalē" Dobelē, "Auseklī" Limbažos, "Druvā" Cēsīs, "Liesmā" Valmierā un "Starā" Madonā – 9 speciāli sagatavotus rakstus (1 lpp apjomā katru) latviešu valodā ciklā "Novadi GAIDA" par diasporai svarīgām tēmām, lai veicinātu tautiešu reemigrāciju.

Papildus nodrošināsim arī šīs pašas informācijas pieeju auditorijām reģionālajos portālos www.liepajniekiem.lv, www.sz.lv, www.edruva.lv, www.eliesma.lv, www.auseklis.lv, www.estars.lv, www.kurzemnieks.lv, www.talsuvestis.lv, www.zemgalesia.lv, tādējādi uzrunājot gan tradicionālās preses piekritējus, gan interneta lietotājus.

Kā arī reģionālā televīzija "TV Kurzeme" sagatavos 12 minūšu garu televīzijas raidījumu, kas īpaši veltīts diasporai un reemigrācijas veicināšanai.

Information

Amount of Grant Awarded: 8390,43 EUR / 5 896.83 LVL;
Project number: 2018.LV/MA/019/04
Project Promoter: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KURZEMES VĀRDS"
Duration of the project: 01.08.2018.- 31.01.2019.

Documents

Sagatavotas un visos projektā iesaistītajos reģionālajos laikrakstos iespiestas 9 publikācijas par reemigrācijas aktualitātēm. Sagatavotie materiāli pārpublicēti reģionālajā portālā liepajniekiem.lv un redakciju interneta vietnēs.

Uzfilmēts un samontēts, kā arī reģionālajā televīzijā "TV Kurzeme" demonstrēts 12 minūtes garš raidījums par reemigrācijas problēmām.
https://www.liepajniekiem.lv/atslegvards/novadi-gaida?ap=1
https://www.liepajniekiem.lv/tv-kurzeme/raidijumi/raidijums-novadi-gaida-228145

Documents