Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Diasporas atbalsta programmā izsludināti divi konk[..]

Diasporas atbalsta programmā izsludināti divi konkursi

KM SIF apvienots

Diasporas atbalsta programmā izsludināti divi konkursi

No šodienas, 4.februāra, Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) pieņem projektu pieteikumus programmā „Atbalsts diasporas un Latvijas bērnu kopējām nometnēm" un „Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam".

Valsts budžeta programmas „Atbalsts diasporas un Latvijas bērnu kopējām nometnēm" mērķis ir saglabāt diasporas saikni ar Latviju un stiprināt tās nacionālo identitāti.

Kopējais 2019.gadā programmas ietvaros pieejamais finansējums ir 64 365 EUR no Kultūras ministrijas budžetā iekļautajiem un Sabiedrības integrācijas fondam piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem.

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2019.gada 5.marts.

Plašāka informācija par konkursu un ar to saistītie dokumenti apskatāmi mājas lapā www.sif.gov.lv

Valsts budžeta programmas „Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam" mērķis ir saglabāt no Latvijas emigrējušo iedzīvotāju (turpmāk – diaspora) saikni ar Latviju, stiprināt viņu nacionālo identitāti, veicināt diasporas pašorganizēšanos, kā arī veicināt diasporas pilsonisko līdzdalību Latvijas sabiedriski politiskajā dzīvē.

Kopējais 2019.gada konkursa ietvaros projektiem pieejamais programmas finansējums ir 140 080 EUR no Kultūras ministrijas budžetā iekļautajiem un Sabiedrības integrācijas fondam piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem.

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2019.gada 12.marts.

Plašāka informācija par konkursu un ar to saistītie dokumenti apskatāmi mājas lapā www.sif.gov.lv

Programmas tiek finansētas no Kultūras ministrijas budžetā iekļautajiem un Sabiedrības integrācijas fondam piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem.