Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > 1.martā notiks darba biržas "Atvērtība vērtīb[..]

1.martā notiks darba biržas "Atvērtība vērtība" atklāšana

Logo ESF

1.martā notiks darba biržas "Atvērtība vērtība" atklāšana

Atzīmējot "Nulles diskriminācijas" dienu un sekmējot tolerances un sabiedrības saliedētību starp dažādām diskriminācijas riskam pakļauto personu grupām, 2019.gada 1.martā tiek uzsākts sociālās kampaņas "Atvērtība ir vērtība" otrais tematiskais gads. 2019.gads tiek veltīts cilvēkiem ar dažādu etnisko izcelsmi un piederību.

2019.gada 1.martā Sabiedrības integrācijas fonds kopā ar partneriem – Domnīca Providus, pētījumu centrs SKDS, Cv-Online Latvia, tiks atklāta virtuālā darba birža "Atvērtība vērtība". Virtuālā darba birža radīta, lai aktualizētu izaicinājums, ar kuriem Latvijas darba vidē nākas saskarties cilvēkiem ar atšķirīgu etnisko piederību. Tā ikvienam darba devējam dod iespēju apliecināt savu atvērtību dažādībai un vienlīdzībai.

Papildus pasākumā tiks prezentēti pētījuma centra SKDS veiktā pētījuma (2019) dati par diskrimināciju etniskās piederības dēļ, CV Online Latvija speciālisti dos ieskatu par aktualitātēm darba tirgū, kā arī tiks atklāta stāstu platforma atvertiba.lv.

Aicinām Jūs rezervēt laiku 2019.gada 1.martā, lai no plkst. 11.00 darba biržas "Atvērtība vērtība" atklāšanas pasākumā un Nulles diskriminācijas dienai veltītā ekspertu diskusijā Rīgā, OraculeTang Space, Doma laukumā 2, Rīgā.

Vietu skaits ierobežots!
Lūgums savu dalību pasākumā pieteikt rakstot uz

Kampaņas "Atvērtība ir vērtība" mērķis ir veicināt dialogu ar Latvijas sabiedrību par nediskriminācijas principiem un sekmētu toleranci starp dažādām diskriminācijas riskam pakļauto personu grupām. Pērn kampaņas fokusā bija patvēruma meklētāji un personas ar bēgļa vai alternatīvo statusu, bet šogad kampaņas mērķis ir veicināt toleranci Latvijas sabiedrībā pret dažādu etnisko tautu pārstāvjiem. Esam ieplānojuši daudzveidīgu pasākumu kopumu, darba devējiem, jauniešiem un pārējai sabiedrībai, no debatēm līdz mākslinieciskām darbnīcām visa gada garumā. Mūsu mērķis ir uzsvērt to, cik daudz mēs gūstam no dažādības Latvijas sabiedrībā!

Sociālā kampaņa "Atvērtība ir vērtība" tiek īstenoti Sabiedrības integrācijas fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Kontaktinformācija:
Normunds Pīlips
Projektu nodaļa
Diskriminācijas novēršanas programmas koordinators
Tālr. +371 67 078 205
e-pasts: