Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Vai esi atvērts darba devējs? Iesaistīties kustībā[..]

Vai esi atvērts darba devējs? Iesaistīties kustībā "Dažādībā ir spēks"!

Logo ESF

Vai esi atvērts darba devējs? Iesaistīties kustībā "Dažādībā ir spēks"!

Nodibinājums "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks" sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu turpina kustību "DAŽĀDĪBĀ IR SPĒKS". Kustība „Dažādībā ir spēks" ir brīvprātīga darba devēju kustība, kurā vēlamies apvienot uzņēmēju, organizāciju – biedrību un nodibinājumu, valsts un pašvaldību iestādes, kas savā ikdienas darbā veicina atvērtību dažādām sabiedrības grupām, saskatot, ka dažādība ir resurss, iespēja un konkurences priekšrocība.

Tikai līdz 30. jūnijam darba devēji var pieteikties pašnovērtējumam dažādības vadības izcilībā. Aicinām Jūs iesaistīties šajā kustībā un sākt meklēt savas organizācijas izaicinājumu risinājumus dažādībā: ej.uz/DAZADIBAIRSPEKS

Dalība kustībā, veicot pašnovērtējumu jebkāda veida juridiskās formas organizācijām, sniedz šādas iespējas:

• Pretendēt uz „Dažādībā ir spēks" balvu, kuras pasniegšanas ceremonija paredzēta 2019. gada oktobrī.
• Darba devēji, kas pieteiksies un veiks pašnovērtējumu, projekta ietvaros 2019. gada nogalē saņems bezmaksas konsultācijas/apmācības par to, kā uzsākt vai uzlabot dažādības vadību savā organizācijā.
• Pievienoties labas gribas memorandam, kas apliecina parakstītāju vēlmi veicināt un būt atvērtiem dažādībai, veicot savu profesionālo darbību. To parakstīt iespējams šeit.
• Iekļūt dažādībai atvērto organizāciju sarakstā, kas apliecina, ka esi modernas un mūsdienīgas organizācijas vadītājs.

Kustība "Dažādībā ir spēks" tika izveidota 2018. gadā. Pirmajā kustības darbības gadā paveikts būtisks ieguldījums, īstenojot kustības darbības uzsākšanu. Pirmajā darbības gadā kustībai pievienojušies un pašnovērtējumu veikuši 17 tālredzīgi darba vides stiprināšanā ieinteresēti darba devēji, kuri apzinās, ka tā darbinieks ir vērtība un to dažādība ir spēks. Labākie īpašā izcilnieku sumināšanas ceremonijā saņēma atzinības balvas.

Vairāk par kustību lasi www.dazadiba.lv.

Atbalsta pasākumi darba devējiem un kustība "Dažādībā ir spēks" tiek nodrošināta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Kontaktinformācija:
Ja Tev rodas jautājumi, sazinies ar pasākuma organizatoriem vai zvanot uz tālruņa numuru 29555338 (Līna Indriksone)