Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Tiks veikts vidusposma izvērtējums par sociālās at[..]

Tiks veikts vidusposma izvērtējums par sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļauto personu situācijas izmaiņām

Logo ESF

Tiks veikts vidusposma izvērtējums par sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļauto personu situācijas izmaiņām

Sabiedrības integrācijas fonds š.g. 7. jūnijā parakstījis līgumu ar SIA "SAFEGE BALTIJA" par vidusposma izvērtējuma veikšanu par sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļauto personu situācijas izmaiņām. Izvērtējumu plānots veikt līdz 2020.gada martam.

Projekta "Dažādības veicināšana" ietvaros viena no atbalstāmajām darbībām ir motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu īstenošana diskriminācijai un sociālajai atstumtībai pakļauto iedzīvotāju grupām. Lai izvērtētu motivācijas programmas ieviešanas dinamiku un pilnveidotu mērķa grupai piedāvāto motivācijas programmas dizainu pēc pirmā ieviešanas posma, SIA "SAFEGE BALTIJA" veiks vidusposma izvērtējumu. Eksperti līguma izpildes laikā izvērtēs sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļauto mērķa grupu pēc vecuma, dzimuma, invaliditātes un etniskās piederības, personu situācijas izmaiņas pēc motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu īstenošanas, atbildot uz tādiem jautājumiem kā - Vai motivācijas programma ir veicinājusi dalībnieku sociālo iekļaušanos sa-biedrībā?; Kuri faktori veicina vai kavē motivācijas programmas ieviešanu un īstenošanu un mērķu sasniegšanu?.

Motivācijas programmu ir plānots turpināt ieviest līdz 2022.gada 31.decembrim, tādēļ šobrīd vienlīdz svarīgi ir viekt izvērtējumu par programmas pilnveidošanas iespējām. Analizējot līdz šim padarīto, SIA "SAFEGE BALTIJA" eksperti vērtēs līdzšinējo motivācijas programmas pakalpojumu īstenošanas procesu un sasniegtos rezultātus, kā arī sniegs rekomendācijas mērķa grupai piedāvāto motivācijas paaugstināšanas pasākumu dizaina pilnveidošanai un izvirzītā uzdevuma sasniegšanai - sniegt motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu vēl 1660 personām.

Pakalpojums par vidusposma izvērtējuma veikšanu par sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļauto personu situācijas izmaiņām tiek veikts Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums tika piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta. Vairāk par projektu šeit.

Kontaktinformācija:
Aija Rūse
Projekta "Dažādības veicināšana" konsultante
Tālr. 26400288
e-pasts: