Sākums > Finansējuma avoti

sif-jauns-kras


Iedvesmo mācīties latviešu bērnus Stokholmā!

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam 2019

Meklēt projektus

Projekta mērķis ir Stokholmas latviešu skolas bērniem dažādot skolas ikdienu ar profesionālu pedagogu palīdzību. Pieaicinot nodibinājuma Iespējamā misija skolotājus, veicināsim bērnu un jauniešu interesi par Latvijas ģeogrāfiju, vēsturi, dabu, latviešu valodu un gramatiku, tādā veidā stiprinot saikni ar Latviju un palīdzot izjust latvisko identitāti.

Projekta ietvaros paredzēts, ka nodibinājuma Iespējamā Misija skolotāji viesosies Stokholmas skolā 2019. gada septembrī un oktobrī, lai pasniegtu nodarbības latviešu valodā, vēsturē un dabas zinībās. Kopumā paredzēts, ka Iespējamās Misijas skolotāju vadītajās nodarbībās varēs piedalīties ap septiņdesmit bērnu un jauniešu vecumā no sešiem līdz četrpadsmit gadiem.

Iespējamās Misijas skolotāju vadītās nodarbības būs arī nenovērtējams pieredzes un zināšanu papildināšanas avots Stokholmas Latviešu skolas skolotājiem. Kopumā paredzēts, ka četrpadsmit Stokholmas Latviešu skolas skolotāju varētu piedalīties šajās nodarbībās un gūt zināšanas no saviem kolēģiem, Iespējamās Misijas absolventiem

Piešķirtais finansējums: 9506,29 EUR / 6 681.06 LVL;
Projekta numurs: 2019.LV/DP/08/05
Projekta īstenotājs: Zviedrijas Latviešu Apvienība (Zviedrijas Latviešu Apvienības Zviedrijā Stokholmas nodaļa/Stokholmas Latviešu skola)
Īstenošanas vieta: Zviedrija
Īstenošanas ilgums: 01.09.2019.-31.10.2019.