Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Aicinājums pieteikties uz kampaņas "Atvērtība[..]

Aicinājums pieteikties uz kampaņas "Atvērtība ir vērtība" notikumiem un jaunākajam ziņām

atvertiba-zals Logo ESF

Aicinājums pieteikties uz kampaņas "Atvērtība ir vērtība" notikumiem un jaunākajam ziņām

Sabiedrības integrācijas fonda informatīvas kampaņas dažādības veicināšanai "Atvērtība ir vērtība" ietvaros tiek īstenotas daudzveidīgas aktivitātes jauniešu, darba devēju un dažādām Latvijas iedzīvotāju auditorijām, kas rada iespēju plašāk pastāstīt par nediskriminācijas principiem, toleranci un vienlīdzību.

Lai sekotu līdzi kampaņas "Atvērtība ir vērtība" notikumiem, ziņām un materiāliem, iespējai piedalīties un būt klātesošam/ai pasākumos - tematiskajās dienās, apmācībās un labās prakses pēcpusdienās, aktivitātēs darba devēju auditorijai, debatēs, kā arī lai iepazītos ar citiem pasākumiem, piemēram, jaunizveidotu kustību „Dažādībā ir spēks", aicinām pieteikties uz kampaņas ziņu lapām: . Kā arī aicinām sekot līdzi atvertiba.lv un sociālo tiklu vidē www.facebook.com/dazadibasveicinasana/

Ieskatam: Kampaņas "Atvērtība ir vērtība" ziņu lapa 2019/oktobris

Kampaņas "Atvērtība ir vērtība" mērķis ir veicināt dialogu ar Latvijas sabiedrību par nediskriminācijas principiem un sekmētu toleranci starp dažādām diskriminācijas riskam pakļauto personu grupām. Pērn kampaņas fokusā bija patvēruma meklētāji un personas ar bēgļa vai alternatīvo statusu, bet šogad kampaņas mērķis ir veicināt toleranci Latvijas sabiedrībā pret dažādu etnisko tautu pārstāvjiem.

Cerot uz iesaisti un atbalstu atvērtākas sabiedrības veidošanā mums apkārt!

Kontaktinformācija:
Normunds Pīlips
Projektu nodaļa
Diskriminācijas novēršanas programmas koordinators
Tālr. +371 67 078 205
e-pasts:

Komunikācija ar strapniekorganizācijām tiek īstenotas Sabiedrības integrācijas fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) informatīvā kampaņa "Atvērtība ir vērtība" ietvaros. Finansējums piešķirts 85% apmērā no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.