Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Ar svētku sajūtu pavadot 2019.gadu

Ar svētku sajūtu pavadot 2019.gadu

SIF-logo-izmers

63ce8134d3b4dfc2ad0e9ac9e7e3ad29Dārgie draugi, kolēģi un sadarbības partneri!

Gada nogale ir laiks, kad atskatīties uz padarīto un apdomāt nākotnes plānus.

Mēs, Sabiedrības integrācijas fondā, jau divus gadus īstenojam informatīvo kampaņu "Atvērtība ir vērtība", kuras ietvaros runājam par to, cik būtiski ir novērtēt citādo un veicināt iecietību. Ar dažādu ekspertu palīdzību, esam snieguši atbalstu nepilniem 1000 cilvēkiem no sociāli mazaizsargātajām grupām. Esam palīdzējuši atjaunot ticību saviem spēkiem un iekļauties darba tirgū. 31 uzņēmējs ir iesaistījies kustībā "Dažādībā ir spēks", kuras ietvaros ir veikuši uzņēmuma pašnovērtējumu.

Ar Eiropas Atbalsta fonda līdzekļiem vistrūcīgākajām personām, un mūsu sadarbības partneru lielu atbalstu esam izsnieguši vairāk nekā 400 tūkst. pārtikas un saimniecības preču komplektus visā Latvijā.

Ir izdalītas 80 099 Goda ģimenes kartes un programmā iesaistījušies vairāk nekā 364 uzņēmēji.

Valsts budžeta programmās esam finansiāli atbalstījuši gan medijus, gan visu jomu sabiedriskās organizācijas.

Mūsu sadarbības partneri ir sabiedriskās organizācijas, uzņēmēji, valsts un pašvaldības institūcijas.

Arī nākamais gads mums nesīs lielus izaicinājumus, papildus jau uzsāktajam, mūsu atbildībā nonāks divas jaunas ģimenes politikas programmas- Ģimenēm draudzīga pašvaldība un ģimenēm draudzīga darbavieta- tās būs jāattīsta un jāievieš dzīvē.

Pieaugs arī finansējums NVO fondam, kas nozīmē vairāk un lielākus projektus nevaldības organizācijām, lai veicinātu iedzīvotāju uzticību un piederību Latvijai.

Mērķi ir lieli un darba būs daudz, taču es esmu droša, ka ar jūsu- Sabiedrības integrācijas fonda darbinieku un sadarbības partneru pašaizliedzīgu darbu un palīdzību mums kopā izdosies mērķus sasniegt un darbu paveikt.

Tāpēc novēlu mums visiem ģimeniskus, miera un atpūtas pilnus Ziemassvētkus, kā arī enerģisku un jaudīgu 2020.gadu, lai iekāpjot jaunajā desmitgadē ir ko atcerēties!

Uz veiksmīgu sadarbību nākamgad un turpmāk!

Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore
Zaiga Pūce