Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Sabiedrības integrācijas fonds ir izsludinājis iep[..]

Sabiedrības integrācijas fonds ir izsludinājis iepirkumu „Atbalsta pasākumi iekļaujošas darba vides veicināšanai un dažādības vadībai”

Logo ESF

Sabiedrības integrācijas fonds ir izsludinājis iepirkumu „Atbalsta pasākumi iekļaujošas darba vides veicināšanai un dažādības vadībai"

Sabiedrības integrācijas fonds ir izsludinājis iepirkumu "Atbalsta pasākumi iekļaujošas darba vides veicināšanai un dažādības vadībai". Tā ietvaros plānots turpināt 2018. gadā aizsākto kustību "Dažādībā ir spēks", kuras galvenie mērķi ir veicināt dažādības vadības atpazīstamību ar ikgadējiem darba devēju mērķauditorijai paredzētiem iekļaujošas darba vides veicinošiem atbalsta pasākumiem, kas dod iespēju Ikvienam darba devējam pieteikties iekļaujošas darba vides izvērtēšanai, pretendēt uz kādu no ar iekļaujošu darba vidi saistītām nominācijām un sekojoši, arī piedalīties informatīvās atbalsta aktivitātēs.

Iepirkuma piedāvājumus iesniedz izmantojot Elektronisko iepirkumu sistēmas e-konkursu apakšsistēmu.

Iepirkuma piedāvājumu iesniegšanas termiņš: 2020. gada 22. janvāris plkst.12:30.

Ar iepirkuma dokumentāciju un iespēju iesniegt pieteikumu varat iepazīties šeit.
Ar atbalsta pasākumu iekļaujošas darba vides veicināšanai un dažādības vadība programmu var iepazīties šeit.

Kontaktinformācija:
Normunds Pīlips
Projektu nodaļa
Diskriminācijas novēršanas programmu koordinators
Tālr. +371 67 078 205
e-pasts:

ESF projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) īstenošanai finansējums tiek piešķirts no Eiropas Sociālā fonda (85%) un Latvijas valsts budžeta (15%).