Home > Sources of funding

sif-jauns-kras


Kopā radīt iespējas

Extended view
Source of Funding: State budget programmes 2002-2014
Program: "NVO fonds" 2020

Search projects

Projekta mērķis ir stiprināt diabēta biedrību sadarbību, veicināt sabiedrības aktivitāti un iesaistīšanos sabiedrībai būtisku problēmu risināšanā, uzlabot personu ar cukura diabētu dzīves kvalitāti un iekļaušanos.

Projekta mērķa grupas - nevalstiskās organizācijas un to dalībnieki, tai skaitā biedri, darbinieki un brīvprātīgie un ar cukura diabētu slimojoši cilvēki, t.sk. cilvēki ar invaliditāti, viņu ģimenes locekļi, atbalsta personas un draugi.

Projekta ietvaros tiks īstenoti informatīvi pasākumi, lai stiprinātu un veicinātu diabēta biedrību savstarpējās sadarbības aktivitāti, lai veicinātu sabiedrības izpratni par diabētu un ar to saistītām ikdienas problēmām, sekmētu diabēta apmācību, dodot prasmi un iespēju cilvēkiem ar diabētu saglabāt veselību, labu dzīves kvalitāti un veicinātu ar diabētu saistītu jautājumu risināšanu sabiedrībā. Projekta ietvaros tiks īstenota Baltijas valstu diabēta organizāciju konference, kurā tiks aicināti diabēta organizāciju pārstāvji un eksperti no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas diabēta organizācijām; semināri iedzīvotājiem Latvijas reģionos; dalība nacionālajos un starptautiskajos nevalstisko organizāciju sadarbības tīklos un pasākumos.

Amount of Grant Awarded: 6160,00 EUR / 4 329.27 LVL;
Project number: 2020.LV/NVOF/MIC/025/39
Project Promoter: Biedrība "Latvija Diabēta federācija"
Place of implementation: Rīga
Duration of the project: 01.05.2020.-31.10.2020.