Home > Sources of funding

sif-jauns-kras


TĒVU DIENA ZVEJAS IELĀ 2020

Extended view
Source of Funding: State budget programmes 2002-2014
Program: Ģimenei draudzīga pašvaldība 2020

Search projects

Projektā plānotais pasākums "TĒVU DIENA ZVEJAS IELĀ 2020" noritēs sestdien, 2020.gada 12.septembrī, no plkst.: 15:00 – 22:00 Zvejas ielā (posmā no Vecāķu prospekta līdz Mangaļu prospektam). Pasākums ir 2015.gadā aizsākto ikgadējo Zvejas ielas svētku tradīciju turpinātājs. Šīgada Zvejas ielas svētku mērķis ir īpaši sumināt visu paaudžu vīriešus, kuri rūpējas par bērniem, kā arī veicināt vairāku paaudžu kopību gan sportojot, gan atpūšoties. Zvejas ielas svētkos uzsvars likts uz sportiskām, izzinošām, sirsnīgām un veselīgām aktivitātēm, veicinot apkaimes iedzīvotāju iepazīšanos, popularizējot veselīgu dzīvesveidu un ģimeniskās vērtības.
Svētkus kā ik gadu atklās gājiens visas ielas garumā ar svētku orķestri. Paredzētās sporta aktivitātes: velo sacensības bērniem, basketbola soda metieni, jautrības stafete, foto orientēšanās, šautriņu mešana, šaha sacensības, novusa turnīrs, svara bumbu cilāšana, tēvu / bērnu stafete, komandu virves vilkšana. Svētku un sportisko aktivitāšu dalībniekiem nav vecuma ierobežojuma, atsevišķās disciplīnās dalībniekiem jāveido komandas no tēviem un bērniem. Pēc sportiskajām aktivitātēm sekos apbalvošana un tēvu sumināšana. Pasākuma izklaides daļā paredzēti latvju danči ar vadītāju, kā arī noslēgumā brīvdabas dejas vietējo mūziķu izpildītās mūzikas pavadījumā.
Līdz šim Zvejas ielas svētki noritēja maija beigās kā starptautiskās ģimenes dienas svinēšanas tradīcija, šogad Covid-19 epidēmijas pulcēšanās ierobežojumu dēļ svētki tika atcelti. Vecdaugavas apkaimes iedzīvotājiem šie svētki ir svarīga tradīcija, ko vietējie iedzīvotāji vēlas kopt un turpināt ne tikai ar savu līdzdalību svētku aktivitātēs, bet arī savlaicīgi un brīvprātīgi organizējot pasākumu.

Legal status of Project Promoter: Association/Foundation
Region: Rīga
Amount of Grant Awarded: 1700,00 EUR / 1 194.77 LVL;
Project number: 2020.LV/ ĢDP/69
Project Promoter: LATVIJAS DAUDZBĒRNU ĢIMEŅU BIEDRĪBU APVIENĪBA
Partner(s): Biedrība "Iļģuciema daudzbērnu ģimeņu biedrība "IB PĒRLE""