Sākums > NVO fonds 2021 > Esi jaunietis, domā kā politiķis!

sif-jauns-kras


Esi jaunietis, domā kā politiķis!

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: "NVO fonds" 2021

Meklēt projektus

Ar inovatīvām metodēm veicināsim Auces novada Bēnes pagastā un tās apkārtnē dzīvojošajos jauniešos, cilvēkos ar invaliditāti un sabiedrībā kopumā izpratni par Latvijā un Auces novadā notiekošajiem sociālajiem un politiskajiem procesiem, motivēsim viņus kļūt par aktīviem pilsoniskās sabiedrības locekļiem.

Sešu mēnešu garumā izspēlēsim simulācijas spēli, kurā tiks dibinātas jaunas partijas, kurā tiem, kam nav vēl 16, iejutīsies vēlētāju lomās, savukārt tie, kam sen jau vairs nav 16, atkal jutīsies kā jaunieši.

Ar projekta aktivitātēm vismaz 100 projektā iesaistītajiem cilvēkiem, galvenokārt jauniešiem no 11 līdz 25 gadiem, iedosim jaunas zināšanas, jaunas prasmes un daudz pozitīvu emociju.

Projekta aktivitātes tiks veidotas tā, lai tajās var iesaistīties arī cilvēki ar invaliditāti. Gan aktīvi līdzdarbojoties, gan skatoties aktivitātes.

Izveidojot Jauniešu iniciatīvu atbalsta nodaļu, Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks” iegūs jaunus biedrus, jaunus resursus un vēl lielāku motivāciju darbības turpināšanai.

Reģioni: Zemgales reģions
Piešķirtais finansējums: 5862,70 EUR / 4 120.33 LVL;
Projekta īstenotājs: Biedrība "Auces novada Sociālo inovāciju parks"