Home > News > News archive > ESF news > Sabiedrības integrācijas fonds š.g. 21.augustā org[..]

Sabiedrības integrācijas fonds š.g. 21.augustā organizē konferenci "Eiropas Sociālais fonds - Ieguldījums sociāli atstumto grupu dzīves kvalitātes uzlabošanā II"

Translation of this page is not available.
Visit SIF info page:
Or use automated translation:

2008.gada 21.augustā notiks Sabiedrības integrācijas fonda rīkotā Eiropas Sociālā fonda 2006.gada nacionālās programmas projektu noslēguma konference. Konferencē projektu īstenotāji iepazīstinās ar projektu rezultātiem, kā arī gūs ieskatu vairākās jaunā plānošanas perioda prioritātēs un programmās.

Konference notiks Reval Hotel Latvija Konferenču centrā Elizabetes ielā 55. Tās sākums 10.00.

Konferenci atklās Labklājības ministre Iveta Purne un Sabiedrības integrācijas fonda Padomes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. Sabiedrības integrācijas fonda Uzraudzības nodaļas projektu vadītāja Marija Mokruškina klātesošos iepazīstinās ar granta programmu rezultātiem, bet SIA „Projektu un kvalitātes vadība" projektu vadītāja Evija Eglīte prezentēs pētījumu par granta programmu ieguldījumu Eiropas Sociālā fonda mērķu sasniegšanā. Pirmo gadu konferencē tiks apspriesti arī praktiski jautājumi: Projektu nozīme darba tirgus attīstībā Latvijā, Priekšnosacījumi labai sadarbībai ar masu medijiem un Iemesli, kāpēc SIF ir tik stingras prasības, par kurām uzstāsies Ingus Bērziņš, Delfi galvenais redaktors, Evija Kleina, Sabiedrības integrācijas fonda Uzraudzības nodaļas vadītāja un Elvīra Kulberga, Nodarbinātības valsts aģentūras ESF departamenta direktore.

Konferences noslēgumā Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktora p.i., direktora vietniece Aija Bauere iepazīstinās klātesošos ar SIF aktualitātēm un jaunumiem.

Eiropas Sociālā fonda nacionālās programmas ietvaros tika īstenotas četras grantu programmas: „Sociālās rehabilitācijas programmu izstrāde un ieviešana", „Motivācijas programmas sociālās atstumtības riska grupām", „Konsultācijas un apmācība komercdarbības un pašnodarbinātības uzsākšanai" un „Pētījumu veikšana par sociāli atstumto grupu iespējām darba tirgū". Ar ESF līdzfinansējumu 4,9 miljonu latu apjomā 2006.gada grantu programmu ietvaros laikā no 2006.gada līdz 2008.gadam tika īstenoti 189 projekti.

Konferences dalībniekiem būs iespēja īpaši izveidotā izstādē iepazīsties ar 2006.gada konkursa projektu rezultātiem, kā arī sīkāk uzzināt par 10 projektiem, kuri tiks prezentēti konferences gaitā.