Начало > Hовости > Архив новостей > Hовости > Noslēgusies projektu iesniegumu pieņemšana “NVO ka[..]

Noslēgusies projektu iesniegumu pieņemšana “NVO kapacitātes stiprināšanas programmā”

перевод этой страницы не доступен.
Посетить SIF информационную страницу:
Или используйте автоматизированного перевода:

Pirmdien, 3.augustā noslēdzās projektu iesniegumu pieņemšana NVO kapacitātes stiprināšanas programmā, kas tiek finansēta EEZ un Norvēģijas valdības finanšu instrumentu ietvaros. Līdz projektu iesniegšanas termiņa beigām saņemti 72 projektu iesniegumi.

Šobrīd Sabiedrības integrācijas fondā saņemti 72 projektu iesniegumi, taču precīzu iesniegto projektu iesniegumu skaitu programmā varēs pateikt tikai pēc dažām dienām, jo projektus ir iespējams iesniegt, nosūtot tos pa pastu, kur pasta zīmogs ir projektu iesniegumu iesniegšanas pēdējās dienas datums, t.i. 3.augusts. Tiek sagaidīts, ka pa pastu iesūtīs vēl vairākus projektus.

"NVO kapacitātes stiprināšanas programma" ir paredzēta jaunām nevalstiskajām organizācijām vai organizācijām, kas vēlas uzsākt darbību jaunā jomā to kapacitātes stiprināšanai, lai pēc tam tās veiksmīgi varētu darboties EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta prioritārajās jomās. Kopējais pieejamais finansējums ceturtajam atklātajam konkursam ir 105 313 eiro. Finansējums vienai organizācijai ir no 5 000 līdz 30 000 eiro, kas ir ne vairāk kā 90% no kopējām attiecināmajām izmaksām.

Ņemot vērā lielo projektu iesniegumu skaitu un salīdzinoši mazu pieejamo finansējumu, atbalstīti varētu būt tikai kādi 5-6 projekti, pārējos kvalitatīvos projektus nāksies noraidīt ierobežotā finansējuma dēļ.

Projektu iesniegumu vērtēšanas rezultāti un finansiālā atbalsta saņēmēji būs zināmi š.g. novembrī.

Jau iepriekš tika ziņots, ka š.g. 24.jūlijā beidzās projektu iesniegumu pieņemšana vēl vienā NVO fonda grantu shēmā "NVO projektu programma", kur saņemtais projektu iesniegumu skaits ir jau 176 projektu iesniegumi, kas ir otrs lielākais projektu skaits kādā programmā SIF pastāvēšanas vēsturē.

Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Aija Bauere: "Milzīgais projektu iesniegumu skaits liecina par nepietiekamo finansējumu nevalstisko organizāciju atbalsta jomā, un ir jāmeklē jaunas iespējas un jauni finansējuma avoti šā sektora atbalstam."

Sabiedrības integrācijas fonds konkursus EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu ietvaros izsludināja pēdējo reizi šī NVO fonda ietvaros.