Начало > Hовости > Архив новостей > Hовости > Rīgas domes organizētais Rīgas iedzīvotāju forums [..]

Rīgas domes organizētais Rīgas iedzīvotāju forums š.g. 24.novembrī

перевод этой страницы не доступен.
Посетить SIF информационную страницу:
Или используйте автоматизированного перевода:

Rīgas iedzīvotāju forums

 

Rīga, 2010. gada 24. novembris

Rīgas Kongresu nams, Kr. Valdemāra iela 5.

 

IELŪGUMS

 

Aicinām Jūs piedalīties Rīgas iedzīvotāju forumā, lai sadarbojoties Rīgas domei, nevalstiskajām organizācijām un citiem aktīviem iedzīvotājiem veidotu Rīgu labāku!

Pilsoniskā līdzdalība un līdzatbildība ir būtisks faktors, lai veicinātu sabiedrības integrāciju, savstarpējo izpratni un līdz ar to arī dzīves kvalitātes uzlabošanos Rīgas pilsētā.

Dodot iespēju ikvienam rīdziniekam iesaistīties, līdzdarboties un uzņemties atbildību par pilsētvides sakārtošanu, lēmumu apspriešanu un pieņemšanu pašvaldībā, sociālās vides uzlabošanu un publisku pasākumu organizēšanu, aicinām visus piedalīties forumā, lai kopā runātu, domātu un darītu!

Forumā tiks meklēti problēmu risinājumi, veidota iedzīvotāju un pašvaldības efektīvāka sadarbība, kā arī tiks izvirzīti aktuālākie nākamo gadu uzdevumi un darbi, lai tos īstenotu savstarpēji sadarbojoties.

Darba kārtība un reģistrācijas forma pieejama www.riga.lv un www.e-skola.lv. Pieteikties forumam lūdzam līdz 22.11.2010. Tālrunis papildinformācijai: 67181297 vai e-pasts: mara.kudina at riga.lv.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un

sporta komitejas priekšsēdētāja E.Aldermane