Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Šodien Sabiedrības integrācijas fonds pasniegs Sab[..]

Šodien Sabiedrības integrācijas fonds pasniegs Sabiedrības vienotības balvu

Šodien, 4.martā Sabiedrības integrācijas fonds pasniegs Sabiedrības vienotības balvu par ieguldījumu integrācijas un iecietības procesu veicināšanā.

Svinīgajā ceremonijā jau astoto gadu pēc kārtas tiks pasniegtas vairākas balvas. Galvenā balva - Sabiedrības vienotības balva, kā arī vairākas veicināšanas balvas - “par ieguldījumu iecietības veicināšanā” un “par ieguldījumu vienādu iespēju sabiedrības veidošanā”.

Balvas pasniegs Sabiedrības integrācijas fonda padomes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, kultūras ministre Sarmīte Ēlerte, labklājības ministre Ilona Jurševska un tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs.

Sabiedrības vienotības balva izveidota 2002.gadā ar mērķi pateikties tiem cilvēkiem un organizācijām, kas ar savu darbu sekmējušas saliedētākās un humānākās sabiedrības veidošanos. Sabiedrības vienotības balvas pasniegšanas ceremonija ir ikgadējs pasākums, uz kuru aicinām balvai izvirzītos pretendentus, sabiedrības vienotības idejas atbalstītājus un sadarbības partnerus.

Vairāk informācijas par Sabiedrības vienotības balvu www.sif.lv sadaļā Vienotības balva http://sif.lv/vienotibas-balva/nolikums-2010