Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Sabiedrības integrācijas fonds veido ekspertu datu[..]

Sabiedrības integrācijas fonds veido ekspertu datu bāzi

SIF aicina pieteikties dažādu nozaru ekspertus, kas būtu ieinteresēti sniegt īstermiņa pakalpojumus Eiropas komisijas institūcijām un Eiropas Savienības delegācijām dažādās pasaules valstīs!

Sabiedrības integrācijas fonds ir partneris organizāciju grupai (konsorcijam) SACO, kas ir uzvarējis Eiropas Komisijas izsludinātajā iepirkumā par tiesībām sniegt īstermiņa ekspertu pakalpojumus Eiropas Komisijas institūcijām un Eiropas Savienības delegācijām dažādās nozarēs. Iepirkuma rezultātā ir noslēgts ietvarlīgums paredzot, ka EK vienkāršotas iepirkuma procedūras kārtībā īsā laika periodā piesaista no konsorcija dažādus ekspertus savām vajadzībām.

Ar mērķi veicināt Latvijas ekspertu konkurētspēju un pēc iespējas plašāk izmatotu šo iespēju, SIF vēlas apzināt Latvijas ekspertus un veidot ekspertu datu bāzi, no kuras, īsā laikā var atlasīt atbilstošo ekspertu CV un piedāvāt tos EK, ja konkrētais eksperts ir ieinteresēts un pieejams nepieciešamajā laika periodā. Tā ir laba iespēja jebkuram nozares profesionālim paplašināt redzesloku, saņemot konkurētspējīgu atalgojumu!

Detalizēta informācija par pieteikšanos šeit