Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Sabiedrības integrācijas fonds aicina interesentus[..]

Sabiedrības integrācijas fonds aicina interesentus pieteikties uz apmācībām „Starpkultūru komunikācija”!

3_valstu_pied

Lai paaugstinātu Latvijas valsts pārvaldes, pašvaldību un NVO darbinieku kompetences un prasmes veiksmīgam darbam ar trešo valstu valstpiederīgo mērķauditoriju, Sabiedrības integrācijas fonds ir pilnveidojis un organizē apmācību kursu „Starpkultūru komunikācija”.

Apmācības programmas „Starpkultūru komunikācija” izstrādi un pilnveidošanu nodrošina augsti kvalificēta ekspertu komanda, veidojot to uz kvalitatīvas un aktuālas teorētiskās un praktiskās bāzes. Apmācību programmas „Starpkultūru komunikācija” izstrādes gaitā ir veikta jaunāko pētījumu un zinātniskās literatūras analīze, uzklausīti trešo valstu valstspiedrīgo pieredze un ieteikumi, kā arī ņemtas vērā kompetento valsts iestāžu un pašvaldību, kā arī NVO vajadzības un vēlmes.

2012.gada vasarā apmācībās „Starpkultūru komunikācija” būs iespēja piedalīties 40 dalībniekiem (vienādās daļās pārstāvēti valsts, pašvaldību un NVO pārstāvji).

Apmācības tiks organizētas 2 grupās:
1.grupa: 04.-05.06. un 11.-12.06.2012
2.grupa: 07.-08.06. un 18.-19.06.2012

Apmācības notiks ārpus Rīgas (vieta tiks precizēta). Transports no Rīgas uz apmācību vietu un atpakaļ tiks organizēts, kā arī nakšņošana un ēdināšana apmācību laikā tiks pilnībā apmaksāta.

PIETEIKŠANĀS: līdz 14.maijam, nosūtot aizpildītu dalībnieku reģistrācijas anketu uz e-pastu .

Ticam, ka jauniegūtās zināšanas un prasmes, palīdzēs gan Jums, gan Jūsu kolēģiem, gan citām ieinteresētajām personām veidot cieņpilnas un uz savstarpēju sapratni balstītas attiecības saskarsmē ar dažādu tautību cilvēkiem.

Aicinām, informēt savus kolēģus un citus interesentus, kuriem apmācība par starpkultūru komunikāciju būtu noderīga!

SIF šīs aktivitātes veic projekta „Apmācību kursa „Starpkultūru komunikācija” aktualizēšana, sagatavošana un ieviešana” (Granta līgums Nr.IF/2010/3.1./06) ietvaros ar Eiropas trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu.

Papildus informācija:
Par apmācībām: Līga Vecā/ /tālr.67078214
Par projektu kopumā: Ilze Dūmiņa/ /tālr. 67078187

Pielikumi:
pdf Semināra programma
pdf Detalizēta informācija par apmācībām
doc Reģistrācijas anketa

Vairāk skatīt sadaļā Starpkultūru komunikācija 2012