Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Ministru kabinets atbalsta līdzekļu piešķiršanu sa[..]

Ministru kabinets atbalsta līdzekļu piešķiršanu sabiedrības saliedētības un nacionālās identitātes stiprināšanas pasākumiem

Š.g. 29.maija sēdē Ministru kabinets (MK) izskatīja Pārresoru koordinācijas centra iesniegto informatīvo ziņojumu "Par sabiedrības saliedēšanu, nacionālās identitātes un valsts valodas pozīcijas nostiprināšanu" un atbalstīja līdzekļu piešķiršanu Kultūras ministrijai un Sabiedrības integrācijas fondam neatliekamo pasākumu īstenošanai 2012.gada vasarā ar mērķi stiprināt sabiedrības saliedētību un nacionālo identitāti.

Sabiedrības integrācijas fondam piesķirti līdzekļi, lai īstenotu "Latvijas NVO fonda programmu sabiedrības saliedēšanai". "Latvijas NVO fonda programma sabiedrības saliedēšanai" ietver šādus pasākumus: (a) Ārpusskolas pasākumu programmu, lai veicinātu sadarbību starp dažādu tautību skolēniem, t.sk. starp ārzemēs dzīvojošiem latviešu bērniem un jauniešiem; (b) Apmaiņas programmu latviešu un mazākumtautību bērniem un jauniešiem. Šo pasākumu īstenošanai Ministru kabinets atbalstījis līdzekļu piešķiršanu 104 500 LVL apmērā.

MK sēdes protokollēmuma projekts un informatīvais ziņojums Ministru kabineta mājas lapā