Начало > Hовости > Архив новостей > Hовости > Četrdesmit mēnešu ekspedīcija NVO sektorā! eLPA ai[..]

Četrdesmit mēnešu ekspedīcija NVO sektorā! eLPA aicina uz preses konferenci 7.martā

перевод этой страницы не доступен.
Посетить SIF информационную страницу:
Или используйте автоматизированного перевода:

Biedrība Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) sadarbība ar Latvijas Platformu attīstības sadarbībai - LAPAS 2013. gada sākumā uzsākusi īpašu projektu nevalstisko organizāciju sektorā: „Ilgtspējīgas pilsoniskās sabiedrības attīstības atbalsta un monitoringa sistēmas pilnveidošana Latvijā”. Projekts paredzēts kā pagrieziena punkts NVO sektora attīstībā, jo pirmo reizi Latvijā nevalstiskais sektors tiks pētīs un analizēts kompleksi un detalizēti, paralēli veidojot sabiedrības līdzdalības indeksu un NVO sektora efektivitātes mērījumu sistēmu. Ekspedīcijas virsuzdevums ir pierādīt, ka NVO sektoram ir nozīmīgs sociāls un ekonomisks pienesums valsts attīstībā. Viens no būtiskiem aspektiem būs arī risinājumu meklēšana Nacionālajā attīstības plānā ietvertās cilvēku drošumspējas, jeb cilvēkdrošības koncepta īstenošanai praksē.

Lai iepazīstinātu sabiedrību ar Latvijā pirmo projektu, kas tiek īstenots EEZ finanšu instrumenta programmas "NVO fonds" ietvaros, tā galvenajiem mērķiem un uzdevumiem Latvijas mediju pārstāvji un žurnālisti aicināti piedalīties preses konferencē 2013.gada 7.martā plkst. 11.00 -12:00, Ģertrūdes ielā 19/21 -3.

Sarunā piedalīsies: Rasma Pīpiķe, eLPA direktore, projekta koordinatore un pētniece nevalstisko organizāciju monitorēšanas sistēmas izstrādē; Inese Vaivare, LAPAS direktore un projekta partneris, atbildīga par cilvēkdrošības pētījumu; Inta Šimanska, eLPA politikas koordinatore un vadošā pētniece saistībā ar NVO pētniecību 2013 un 2015. gadā.

Interesenti aicināti pieteikties iepriekš par savu dalību rakstot uz e-pastu: vai zvanot pa tālruni 6 784 64 64.

Informāciju sagatavoja: Anita Īvāne

Projektu asistente, Biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” Tel. 67 84 64 64, E-pasts:

**

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar EEZ un Sabiedrības integrācijas fondu. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

SIF EEZ graf el

 

 

 

***

Vairāk par EEZ finanšu instrumenta programmu "NVO fonds" lasiet šeit
EEZ Finanšu instrumenta mājas lapa Latvijā: www.eeagrants.lv
EEZ Finanšu instrumenta oficiālā mājas lapa: www.eeagrants.org