Sākums > Finansējuma avoti

sif-jauns-kras


Mana Dzimtene LATVIJA ir BRĪNUMU pilna

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: Latvijas NVO fonda programma sabiedrības saliedēšanai “Ārpusskolas pasākumu programma” 2013

Meklēt projektus

Projektā paredzēts sekmēt latviešu valodas visu prasmju apguvi, Latvijas kultūras, dabas objektu un bērnu literāro darbu iepazīšanu, iesaistot 16 diasporas un 24 Latvijā dzīvojošus bērnus un jauniešus vecumā no 7 līdz 18 gadiem komunikatīvajās, radošajās un neformālajās nodarbībās.

Projekts tiek īstenots Latvijā, tiek veidota 10 dienu diennakts bērnu nometne. Pirmajās četrās dienās notiek ekskursija , kuras laikā tiek iepazīti objekti, ievērojamas vietas četros novados un kuras laikā bērni atklāj sev Latviju. Turpmākās 6 dienas bērni pavada Daugavpils novada viesu namā „Kurcums", kur viņi darbojas radošajās darbnīcās, apgūst latviešu valodu, iepazīst Latvijas dabas bagātības un latviešu tradīcijas.

Projekta rezultātā bērni, pavadot laiku darbojoties kopā, uzlabo latviešu valodas prasmes, spēj prezentēt guvumu valsts valodā un pārliecību, ka Latvija ir vislabākā zeme uz pasaules, apzinās un atbildīgi popularizē Latvijas tēlu latviešiem mītnes zemēs. Projekta rezultātā dalībnieki ir iepazinuši interesantus objektus visos Latvijas novados, iepazinuši Ērika Kūļa, mūsdienu latviešu bērnu literatūras autora, darbus, kuros īpaši tiek godātas ģimenes vērtības un dzimtenes mīlestība. Bērni apzinās Latvijas nacionālos simbolus, Latvijas unikālo vidi, aizsargājamos augus un dzīvniekus, ir ieguvuši draugus.

Katrs projekta dalībnieks ir izveidojis dienasgrāmatu par projeka laikā piedzīvoto un izjusto, iepazītajiem kultūras, dabas objektiem un, strādājot radošajās darbnīcās, sakrājis savu Latvijas dārgumu lādīti, ko paturēs sev un savai ģimenei kā simbolisku piemiņu par Latviju.
Projekta rezultātus multiplicēsim, ievietojot projekta aktivitāšu apkopojumu reģionālajā laikrakstā un internetā, kā arī sūtīsim informāciju visām latviešu biedrībām, izmantojot portālā www.aizbraukt.lv ievietotās diasporu e – pastu adreses un latviešu skolām ārzemēs.

Īstenotāja statuss: biedrība/nodibinājums
Piešķirtais finansējums: 11 512,82 LVL / 16 381.27 EUR
Projekta īstenotājs: Biedrība "Daugavpils lietišķo sieviešu klubs "OLIVIA""