Home > News > News archive > ESF news > Piešķir papildus līdzekļus nevalstisko organizācij[..]

Piešķir papildus līdzekļus nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšanai

Translation of this page is not available.
Visit SIF info page:
Or use automated translation:

Ministru kabinets 2013. gada 9. jūlija sēdē atbalstīja Valsts kancelejas ierosinājumu pārdalīt finansējuma atlikumu, kas radies Eiropas Sociālā fonda pašvaldību kapacitātes stiprināšanas aktivitātē, un piešķirt to nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšanas projektiem.

Aktivitātē „Atbalsts pašvaldībām kapacitātes stiprināšanā Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai" šobrīd ir radies finansējuma atlikums 126 782 latu apmērā. Šis finansējums tiks sadalīts nevalstiskajām organizācijām, kas iesniedza pieteikumus aktivitātē "Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana" un kuru projektus nebija iespējams atbalstīt nepietiekoša finansējuma dēļ.. Informācija par atbalstītajiem projektiem drīzumā tiks ievietota Sabiedrības integrācijas fonda interneta mājas lapā. Atkarībā no projektu pieteikumos prasītā finansējuma, būs iespējams atbalstīt 5 – 6 papildus projektus.

Aicinām sekot informācijai arī Sabiedrības integrācijas fonda twitter kontā un www.twitter.com/VK_esfprojekti un www.draugiem.lv/vk_esfprojekti

Informācija sagatavota: 17.07.2013.