Sākums

Kampaņas „#Līdzvērtīgas iespējas” atklāšanas pasākums 13. augustā

Lidzvertigas-iespejas

Kampaņas „#Līdzvērtīgas iespējas" atklāšanas pasākums 13. augustā

Vai cilvēka dzimums ir īstais kritērijs vadītāja amatam un vai tas drīkst noteikt algas apjomu? Vai tiešām profesijas izvēlē jābalstās uz novecojušiem stereotipiem? Ar šīs kampaņas uzsākšanu projekta īstenotāji vēlas veicināt sabiedrības interesi un izpratni par dzimumu līdztiesības jautājumiem, organizējot izglītojošas un informējošas aktivitātes dažādām mērķauditorijām – uzņēmējiem, darba devējiem, sievietēm, studentiem un jauniešiem.

Šā gada 13. augustā plkst. 11.00 Rīgā, kultūras vasarnīcā "Esplanāde", Esplanādes parkā, pie Raiņa pieminekļa, notiks Sabiedrības integrācijas fonda projekta „Dzimumu līdztiesība ekonomisko lēmumu pieņemšanā – instruments ekonomiskās konkurētspējas un vienlīdzības veicināšanai" sabiedrības informēšanas kampaņas "#Līdzvērtīgas iespējas" atklāšanas pasākums.

Pasākumā piedalās:

  • Labklājības ministrs Uldis Augulis;
  • Sabiedrības integrācijas fonda Sekretariāta direktore Aija Bauere un Projektu nodaļas vadītāja Alda Sebre;
  • Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore un biedrības "Līdere" valdes locekle Līga Meņģelsone;
  • Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidente Signe Bāliņa;
  • Resursu centra sievietēm "Marta" vadītāja Iluta Lāce;
  • Kampaņas vēstneses – uzņēmējas un viedokļu līderes.

Kampaņas "#Līdzvērtīgas iespējas" atklāšanu vadīs Valdis Melderis.

Informācijai un akreditācijai: tālr. 22016161, e-pasts: .

Priecāsimies par Jūsu dalību!

Vairāk par projektu: http://www.sif.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=9175%3APar-projektu-Dzimumu-lidztiesiba-instruments-un-vertiba&catid=2%3Afonds&Itemid=244&lang=lv

 

es sif2

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības PROGRESS programmas atbalstu. Informācija publicēta projekta „Dzimumu līdztiesība ekonomisko lēmumu pieņemšanā – instruments ekonomiskās konkurētspējas un vienlīdzības veicināšanai" Nr. JUST/2012/PROG/AG/4127/GE ietvaros. Par publikācijas saturu atbild Sabiedrības integrācijas fonds, un tajā nav atspoguļots Eiropas Komisijas viedoklis.