Sākums

Konference „Gender diversity – this is business case!"

„Ieguvums biznesam – līdzvērtība"

konf

25.novembrī, Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konferencē „Ieguvums biznesam – līdzvērtība", piedalījās eksperti un dalībnieki no 12 dažādām Eiropas savienības dalībvalstīm.

Konferencē piedalījās Latvijas un ārvalstu uzņēmēji un eksperti, kas, dalījās ar savu pieredzi un ieteikumiem uzņēmumu nākotnes attīstībai, sniedzot ieskatu, kā, ieviešot iniciatīvas, kas vērstas uz abu dzimumu pārstāvju aktīvu iesaistīšanu, iespējams gūt pievienoto ekonomisko un sociālo vērtību biznesam.

Aicinām iepazīties ar konferences ekspertu prezentācijām:

Konferencē tika prezentēts 2014.gada pētījums „Sieviešu un vīriešu situācijas izpēte Latvijas lielajos uzņēmumos", pievēršot uzmanību efektīvam visu cilvēkresursu potenciāla izmantošanai un mēģinot noskaidrot faktorus, kas kavē un veicina sieviešu līdzdalības paaugstināšanos lielo uzņēmumu lēmējinstitūcijās Latvijā. Ar pētījuma datiem var iepazīties šeit.

Foto galeriju no pasākumu iespējams skatīt un lejupielādēt šeit:

pdfKONFERENCES PROGRAMMA

Konference tika rīkota Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā projekta „Dzimumu līdztiesība ekonomisko lēmumu pieņemšanā – instruments ekonomiskās konkurētspējas un vienlīdzības veicināšanai" ietvaros. Projekta finansētājs ir Eiropas Kopienas nodarbinātības un sociālās solidaritātes programma „PROGRESS 2007 – 2013".

 

es sif2

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības PROGRESS programmas atbalstu. Informācija publicēta projekta „Dzimumu līdztiesība ekonomisko lēmumu pieņemšanā – instruments ekonomiskās konkurētspējas un vienlīdzības veicināšanai" Nr. JUST/2012/PROG/AG/4127/GE ietvaros. Par publikācijas saturu atbild Sabiedrības integrācijas fonds, un tajā nav atspoguļots Eiropas Komisijas viedoklis.