sif-jauns-kras


Divi tilti

Kompaktais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: “Ārpusskolas pasākumu programma. Vasaras nometnes Latvijas un diasporas bērniem” 2016

Meklēt projektus

Apraksts

Projekta iesnieguma kopsavilkums:

Āra dzīves apmācību centrs „Pelēkais Vilks", piesakot savu projektu „ Divi Tilti ", vēlas ieguldīt savas zināšanas, iespējas un pieredzi, organizējot un realizējot vasaras nometni 30 jauniešiem no latviešu diasporas pasaulē un Latvijas. Ar savu darbu un piedāvāto nometnes programmu, veicinot latviešu diasporas jauniešu saiknes stiprināšanu ar Latviju, veidojot jaunu uz izziņu un pozitīvām emocijām balstītu pieredzi, veicinot draudzības veidošanos ar jauniešiem šeit Latvijā. Stiprināt projektā iesaistīto jauniešu nacionālo, lokālo un eiropeisko identitāti, veicināt kultūras un sociālās atmiņas attīstību.

Projekts paredz 15 jauniešu no Īrijas, Lielbritānijas, Polijas, Vācijas, kā arī citu valstu latviešu diasporas un 15 jauniešu no Latvijas , vecumā no 14 – 18 gadiem, piedalīties 7 dienu āra dzīves nometnē Kuldīgas novada, Padures pagasta teritorijā. Tās laikā dalībniekiem būs iespēja izveidot savu grāmatu ar „100 unikālākajām lietām Latvijā" pašiem apceļojot Kurzemes pusi, meklējot, vērojot, pētot, ieskatoties, tiekoties un runājoties ar vietējiem dažādu paaudžu cilvēkiem, un katras nometnes dienas vakarā, prezentējot 20 tās dienas atklājumus.

Iekārtos nelielu izstādi ar savu veikumu Kuldīgas novada muzejā.

Plānotie projekta rezultāti ir apmierināti ar nometni 30 jaunieši, kuri ieguvuši jaunas zināšanas, pieredzi, izveidojuši jaunas draudzības, stiprinājuši savu valstisko piederību.

Mērķa grupas dalībnieku skaits:
No diasporas - 15;
No Latvijas - 15.

Detalizēta informācija

Piešķirtais finansējums: 12 994,80 EUR / 9 132.80 LVL;
Projekta numurs: 2016.LV/SP/23
Projekta īstenotājs: Āra dzīves apmācību centrs "Pelēkais Vilks"
Sadarbības partneris: n/a
Īstenošanas vieta: Kuldīgas novada Padures pagasta pašvaldība
Īstenošanas ilgums: 14.08.2016. - 20.08.2016.
Statuss: Noslēgts līgums

Projektā sagatavotie materiāli

Projektā sagatavotie materiāli